Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

Dnes jsem se dozvěděla, že zemřel jeden můj kamarád. 42 let. Zemřel na srdeční infarkt. Nedá mi to a musím přemýšlet PROČ. Proč se duše tak mladého člověka rozhodla odejít. Proč selhalo jeho mladé tělo.

Ano. Nežil zdravě,hodně kouřil a občas pil.Hodně pracoval a navenek se jevil jako velmi veselý člověk. Ale něco trápilo jeho duši...Každá nemoc má svoji duchovní příčinu...Srdce je centrem citů a lásky. Je centrem lidského dění. Vyjadřuje osobnost člověka, jeho chápání a životní názory. Život bez bijícího srdce neexistuje. Srdce pohání radost, víra v krásu dní a událostí, které přijdou. Srdce ničí bolest, bezútěšné životní situace, v nichž jsme ustrnuli, nedostatek lásky, zloba a nechuť žít...Měl spoustu přátel,hodné rodiče,ale marně hledal svoji druhou polovinu,někoho kdo by ho miloval a koho by i on mohl milovat.Nenašel a jeho srdíčko to vzdalo. Jeho duše odešla tam,odkud pocházíme. Domů.Tam snad najde to,co hledal a nenašel...Bezpodmínečnou Lásku...

Dávejme do srdcí lidí to, co jim srdce léčí - lásku, štěstí, optimismus a smích. Dávejme druhým i sobě - kdo se pro druhé otevírá, ten od druhých dostává. ..Poslouchejme svou intuici, řekněme svým blízkým teď hned, jak je máme rádi, i když se nám třeba zdá, že není ta správná chvíle.Správná chvíle je vždy.Říkejme si to tak často, jak je to jen možné, mohlo by se nám stát, že už třeba nebudeme mít příležitost.

Milý Ninjo! Kéž Tě Andělé provázejí na Tvé cestě Domů. Jsem vděčná  a děkuji za to, že jsem Tě mohla poznat. Byl jsi přítel. Nikdy na Tebe nezapomenu.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.