Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

Čeká nás jedna z nejmagičtějších nocí roku.

Filipojakubská nebo také Valpružina noc byla v pohanských časech především symbolem čarodějnic. Poslední dubnová noc má však své velké kouzlo proto, že předchází měsíci lásky, je nejen plná magie, síly probouzející se přírody a také plodnosti.

Byl to jeden z nejposvátnějších obřadů dávných Keltů -  Beltaine. V noci 30. dubna se každý rok pod vedením Velkého druida lidé scházeli v hlubokých lesích. Zde konali obřady, které jim měly pro celý další rok zajistit přízeň Bohů a tím i blahobyt. Obřady,které symbolizovaly plodnost a oslavovaly ženu jako matku..

Svůj život si tvoříme sami a tuto noc by měly využít nejen páry,které se snaží o miminko,ale měli by ji využít i všichni ostatní.Stačí zharmonizovat svoji mysl a představit si to,co si přejeme.Nezapomeňme však,že bychom měli respektovat svobodnou vůli všech ostatních a také se zamyslet nad svým přáním,protože doba se zrychluje a přání se nám splní možná dřív,než bychom to čekali.

Tato magická noc je skvělá a jakoby předurčená i k tomu,abychom v sobě našli temné stránky své duše, uvědomili si je, přijali je a propustili s láskou ze svého života.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.