Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

Někdy nás život staví do situací,kdy si sami nevíme rady.A nemusí to nutně být nic duchovního,nic nadpřirozeného, esoterického nebo éterického.Mnohdy stačí narosto něco obyčejného jako je rozbitá žárovka,nezapojený sporák apod. Poslední dobou se mi v těhle věcech zrovna nevedlo tak, jak bych si představovala. Bylo toho více a když mi včera v noci praskla žárovka a vyhodila pojistky a jistič a já se s plačícím dítětem vydala se svíčkou v ruce nahazovat jakési ,,čudlíky" kdesi ...abych mohla svítit...propadla jsem pocitu beznaděje,že si s věcmi,které normálně řeší muž musím pokaždé poradit sama. Že prostě nemám komu říci,aby mi pomohl a když už mám,stejně to nepomůže...

Dnes na mne odpoledne spadla celá kuchyňská linka.Náhle, bez varování.Spadla jen kousek od mojí Magdalenky a já vím,že Andělé měli plné ruce práce,aby se to obešlo bez zranění jedné z nás.A za to jim z celého svého srdce děkuji.Najednou jsem si uvědomila,jak je život velice křehký a kolik mám kolem sebe lidí, kteří mi pomáhají.A nejsou to jen moji nejbližší,ale prostě lidé, kteří jsou někde v mojí blízkosti a já je možná ani nevnímám.A také lidé, se kterými se ani neznám osobně,ale máme společné zájmy a vibrujeme na stejné nebo podobné úrovni.Stačilo jen požádat o pomoc.

Je mi sice špatně, zbyly mi 2 hrnečky a 1 talíř:),ale Já i Magdalenka jsme živé a zdravé a obklopené lidmi,kteří nás mají rádi a kteří jsou kdykoli ochotní pomoci. Stačí jen požádat.Jsme pod ochranou Andělů a ostatních duchovních bytostí. A já jsem zase pochopila pár věcí,které mi pomůžou na mé cestě.

Přeji vám všem, aby jste tyhle věci pochopili i bez těch nepříjemností kolem.Važme si každé chvilky,kdy můžeme být spolu a užívejme si každého přítomného okamžiku.

Je mi to líto,odpusťte mi,děkuji,Miluji vás... 

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.