Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

Dnešek-poslední den roku 2008 je dnem bilancování, co se nám povedlo, co se nám nepovedlo, co nás učinilo šťastnými, co naopak nešťastnými. Vše, co se nám ale přihodilo, se stalo z nějakého důvodu. Jak by bylo vše jednoduché, kdyby jsme se cítili jen šťastní, vše se nám dařilo...ale jsme lidé a někdy je prostě pro nás důležité, aby se stalo něco, co nám není zrovna příjemné. Někdy se tou špatnou zkušeností poučíme (a já si přeji, aby jsme si vždy vzali poučení ze všeho) a někdy nám ta bolestná rána otevře oči.

Přeji vám i sobě úspěšné a šťastné vykročení do roku 2009, přeji nám, abychom začali sklízet plody toho, co jsme zasili a aby to byly jen věci a události,které si doopravdy přejeme. Přeji nám harmonickou a příjemnou školu života, ať k sobě přitahujeme lidi se světelnými vibracemi, kteří budou zrcadlit to, jak vibrujeme i my.Přeji všem, kteří se budou loučit s nevyhovujícími věcmi,vztahy a iluzemi hodně sil, aby dokázali ukončit to staré a mohli začít něco nového.

Přeji nám,abychom se zbavili svých strachů, závislostí a soudů. Kéž je rok 2009 dokonalým pro nás, naše okolí a všechny bytosti.

Om mani padme hum.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.