Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

Zlomový rok 2009 - (přišlo meilem)- když jsem to četla poprvé,napadlo mne,že nás čeká opět velmi náročný rok...když jsem to četla podruhé,myslela jsem si,že nebude až tak špatný.No a když jsem to četla po desáté,cítím,že bude úžasný.Konec roku 2008 prožívám  intenzivním řešením starých problémů,otevírají se a čistí staré rány,uvědomuji si,jak je někdy štěstí pomíjivé, jak člověk v určitých situacích,které mu život přináší,přehodnocuje to podstatné.Jak je skvělé poskytnout objetí...a jak někdy chybí ta pevná náruč,která by nás objala a řekla,že se na ni můžeme spolehnout.Pak se objeví záblesk  naděje...a ...uvidíme,co přinese rok 2009.
Děkuji za vše,co jsem se tenhle rok naučila,i když ti bylo někdy bolestné,děkuji za své přátele i za lekce od mých nepřátel,děkuji za lásku svojí Magdalenky a za to,že já jí mohu svoji lásku dávat.A děkuji za několik jarních objetí,které mi daly sílu a objevily ve mne znovu schopnost milovat.

2009 – číslo 29 = Jobův příběh – nakládá břemeno – těžké období, ustojíme-li je, dostane se nám několikanásobných darů

2 + 9 = 11, tj. síla meče, který něco přetne

11: 1 + 1 = 2, vztahy, citlivost


Vnitřní vývoj. Kdo se nebude chtít vyvíjet, bude na něho vyvíjen velký tlak.

Podle Mayského kalendáře je to doba „Rozkvětu“ – kdo se očišťoval, začne sklízet. Kdo nezačal na sobě pracovat, bude to pro něho mnohem progresivnější rok – velký očistec. Dokud nebudeme žít duchovní zákony, tělo i psychika to přestane stíhat.

Lidem se začne otvírat prapodstata – jejich přirozenost. Budou se dít věci, které jsou nekontrolovatelné. Bude to důsledek vysokých světelných vibrací. Ztráta jistot. Bortění starého systému bude bolestivé. Pocit, že se nemáme čeho chytit. Důležité bude se včas přeorientovat, ztratí-li se jistoty.

Rok 2009 přeje duchovnímu vývoji. Půjde to lehce a samo. Duchovní myšlenka se splní, - zadáme-li např. nejde mi to a to a potřebuji se v tom vyvíjet – přijde to k nám nějakým způsobem.

Třeba povýšit se nad hmotu, nebrat jako základ bytí hmotu. Pozemské věci nepůjdou dobře. Vývoj vlastní duše – je třeba poslouchat svou duši, jinak to bude mazec, pokud tam bude EGO a budeme-li ho poslouchat, bude to bolet.

Otevírá-li se duše, přitáhneme si k sobě lidi, které jsou naše krevní skupina. Např. pro náš projekt se k nám dostanou ti, kteří jsou pro něj nejvhodnější.

Od roku 2009 se vibrace budou oddělovat od matrixu – ta oddělenost se bude dál prohlubovat a nebudeme-li žít duchovně, ale v EGU, bude to bolestné na té psychoenergetické úrovni. Budu-li se chtít vracet do EGA, do hmoty, budu se cítit strnule – pocit, že se nemohu hnout z místa, z toho bahna. Lži už nebudou mít prostor. Přestane se hrát hra na falešné postoje k lidem – vyjadřovat to, co cítím a bez potrestání EGA.

Změna myšlení.
Úroveň pocitová – hodně se bude čistit srdeční čakra (bude značně nemocí průdušek, plic). Myslet na celek, nejen na sebe. „Já chci, dej mi.“ Ale „Já mám, rád dám.“ Výměna lásky. Bude se čistit druhá čakra.

Hraní si na vztahy – kde láska není, jít od toho. Je to třeba pro vývoj všech.

Příští rok bude nastartování – v roce 2010 už se setkáme se svým partnerem duše – v každém případě, ať chceme, či nechceme! Nebát se samoty – nikdo nebude sám – samota nebude existovat.

Nebát se něco pustit, pustíme-li to, přijde něco jiného. Nepustíme-li to, přijde ostrý meč a přetne to stejně. Dát všemu volný průběh.

Staré DNA se bude bortit – přijde „energetický průjem“ nechat to odeznít……….

Ztrácím-li veškeré iluze, - stačí: „Já už jenom budu.“

Iluze se začnou bortit – přijde něco jednoduchého, nemusíme stále něco tlačit – jen být přirozeně aktivní.

Přelom roku 2009/2010 – obrovské obrátky – je třeba proto v roce 2009 pouštět věci……
Zachovat klid – lidé budou choleričtí – z toho, jak to EGO se jim bude bortit a proto lidé budou hodně vybuchovat. Zůstaneme-li v klidu – světlo zůstane po „třesku“ s námi a vyčistí vše – zahladí se to, jakoby se nic nestalo. Musí to nejprve ven – třesk, výbuchy (emoce)……Pak se za pár dnů opět udobříme. Někdo to však snáší líp, někdo hůře. Nastane sundávání masek, odkládání starých morálek.

Ve zdravotnictví se posune vývoj až v roce 2010. Lidé pak už nesnesou alopatické léky – nebudou jim zabírat.
Vnitřní síla bude obrovská – síla vlastní osobnosti – nenajdeme-li ji, bude to těžké zůstat sami sobě oporou, - být ve středu. Jsem sám sebou.

Neporovnávat se s nikým, ničím.
2010 = JSME – vztah sám k sobě – najít v sobě a skloubit JIN + JANG – pravá a levá hemisféra.

Mozek – bude na „pochodu“ – je to jen přetransformování mozku – nebát se toho.
Tlaky na mozku – „paralýza mozková“ – budeme to cítit krátkou dobu – nepropadat proto panice. Zvykat si na jiné vibrace. Krátké výpadky paměti – nebudeme si nic pamatovat. Některé funkce se začnou obnovovat – funkce pudové zaniknou postupně. Bude tam buď rozum nebo city.

Napojit se na vyšší JÁ – přebudovat se už na tvořivou myšlenku. Analýza, syntéza, dedukce – zanikne. Tvořivá myšlenka bude jen.

Vše je možné – v roce 2009.

Má-li někdo špatnou náladu – neodsuzovat ho, snažit se ho pochopit.

Rok 2009 – na srdeční úrovni – bloky půjdou ven – nemilují-li se partneři, půjdou od sebe, i když EGO se to bude snažit to udržet, EGO to neudrží – rozpadne se to, bude to mela. Je to třeba ustát. Je dobré to jen pozorovat, nedělat z toho tragédii.

Kdo lpí na hmotě a myslí jen na sebe při podnikání, ten ušetřen nebude, bude to mela. Kdo je spravedlivý – v rovnováze – kdo nešidí druhé ani sebe = to rovnováha, tam to bude OK.
Kdo bude mít dobrý úmysl a jednání – bude ve Světle, bude mu požehnáno, bude v hojnosti. PUSŤ a dostaneš!

Důležité jsou strachy – Světlo bude vytlačovat z nevědomí strachy, takže budeme opět se vracet zpátky – bude to trvat nějakou kratší dobu – jen to pozorovat – nic s tím nedělat – pouštět to. Světlo začne prosvětlovat – prorážet miliardy let staré strachy – takže až můžeme pociťovat ukrutné traumatické strachy – bude to hluboké uzdravování. Veškerých strachů bude třeba se zbavit. Nedržet ty strachy, pustit je!

Pokud se nebudeme držet EGA a hmoty, deprese už nebudou. Jsme-li napojeni na své vyšší JÁ, je to OK.

V roce 2009 bude také radost! Metatron a Michael – jejich energie – otevře se srdce.

Koncem roku 2009 myšlení nabere nová dimenze na bázi pravé hemisféry: záblesk – impuls.
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.