Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

Vzhledem k tomu, že rok 2012 a s ním spojené změny se kvapem blíží, vzhledem ke změnám, které přicházejí už v těchto chvílích a budou stále silnější, chtěla bych zde napsat i to co si o tom myslím a jak to cítím já.Změny jsou nevyhnutelné a vidím a cítím je nejen na sobě, ale i na svém okolí, na svých přátelích i na lidech, které potkávám jakoby náhodně. Nebudu zde popisovat to,co se můžete dozvědět na ostatních webech,kde se touhle situací lidé zabývají,některé věci si můžete přečíst i níže.

Poslední dobou lidé ztrácejí krátkodobou paměť,která je způsobena změnou vibrací.Loučí se s tím,co je omezovalo,protože nežili v pravdě,ale podle toho že se to podle lidských zákonů a měřítek ,,má" nebo prostě nepřevzali odpovědnost za svůj život.To,co se nám v životě děje jsme si vytvořili my sami svými myšlenkami a je třeba za to přijmout zodpovědnost.Není to vina či chyba nikoho z našeho okolí,ale jsou to situace,které jsme si vytvořili sami svým myšlením a skutky. Někdy se nám zdá,že jsme si přáli něco jiného,ale síla myšlenek se zvyšuje a zrychluje a když se každý z nás podívá do svého srdce a svojí duše,možná uvidí , že to co se mu právě děje je opravdu jeho skryté přání.Nebo strach.A protože strach je silná emoce,tak i ta nám tvoří budoucnost.Ale pokud se stane to čeho bojíme, je to naše životní lekce a život nám bude posílat takové situace,které nám pomohou to přijmout a zpracovat.

 To co každému z nás děje v těchto dnech, týdnech a měsících je v pořádku.Jde o celkové změny v nás samotných i v našich životech.Cílem těchto změn je žít v lásce.A to je přece krásné,ne?Tak to přijímejme s láskou a nechme tak trochu na osudu to,co má přijít. Nevyhýbejme se novým setkáním, odpusťmě staré křivdy, nezabývejme se malichernostmi. Narodili jsme se v této překotné a zajímavé době proto,abychom se něco naučili, abychom měco pochopili, abychom pomohli změnit svět. Začněme každý u sebe.Usmívejme se na své přátele, odpusťme těm, o kterých si myslíme že nám ublížili a žijme nový život tam, kde nám je dobře, kde nás lidé milují, kde se cítíme dobře.A jak píše Dalajlama ve svém návodu na život...,, Pamatujte si, že když nedostanete to co chcete, je to někdy skvělý zásah štěstí "

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.