Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

Stojíme na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát ten správný kód...Kniha The secrets shromáždila moudrost předchozích generací a naučí nás dosáhnout všeho, co si přejeme - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíme skryté síly, které v nás dřímají, a odhalíme jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, nám ukazuje, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku.A mnozí z nás si jen opráší to,co již dávno vědí, jen to nějak zapomněli ve svém životě používat.

Protože se právě nacházím v situaci, která mi není zrovna příjemná a potřebovala jsem si uvědomit, že jsem si tuhle situaci vytvořila sama svými myšlenkami, dostala jsem meilem scénář k filmu, na který jsem téměř zapomněla. Dovolím si zde občas uvést některé myšlenky, které mne zaujaly.

Všichni máme nekonečnou moc. Všichni se řídíme stejnými zákony. Přírodní zákony vesmíru jsou tak přesné, že nemáme problém stavět vesmírné lodě, poslat lidi na měsíc a můžeme načasovat přistání s přesností na zlomky vteřin.

Všichni pracujeme s jednou silou, jedním zákonem. Je to přitažlivost. Tajemství je Zákon Přitažlivosti. Všechno co v životě prožíváte, si do něj přitahujete. Je to k vám přitahováno mocí obrazu, který máte ve své mysli. Vidíte, vše co se vám honí hlavou k sobě přitahujete.

Zákon Přitažlivosti říká, že podobné přitahuje podobné. Ale my tu mluvíme o myšlenkové úrovni. Naší úlohou je držet myšlenky toho, co chceme, jasně si v mysli vytvořit obraz toho, co chceme a odtud se začíná uplatňovat jeden z největších zákonů vesmíru, Zákon Přitažlivosti. Stáváte se tím, na co nejvíce myslíte, ale také přitahujete to, o čem nejvíc přemýšlíte.

Zákon Přitažlivosti nezajímá jestli to vnímáte jako dobré nebo špatné nebo jestli to nechcete nebo jestli to chcete, prostě reaguje na vaše myšlenky.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.