Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

ANDĚLÉ

Archanděl Gabriel

Jeho posláním je síla měsíce, naděje, osvícení hmoty, vzkříšení, zrození, obrácení se ke Světlu a k vyšším úrovním vědomí, rozpuštění blokád a bolestí srdeční čakry a jejich vypuštění vzhůru, odpuštění, uskutečnění aspektu Marie

Energie archanděla Gabriela
   odpovídá uskutečnění ženské části bytosti. Tento archanděl je v klasické hierarchii jako jediný ze vznešených sedmi jednoznačně zažívaný jako ženská bytost.
   Archanděl Gabriel se objevuje všude tam, kde jde o osvobození a naplnění ženské části bytosti. To znamená, že je nutno podívat se na téma matky a vlastního mateřství.
   Energie archanděla Gabriela je velice podobná energii Matky Marie. Obě energie vycházejí ze srdce a odtud stoupají vzhůru. Kdo chce aby se jej tato něžná, láskyplná energie dotýkala, musí se vzdát veškerého odporu v srdci. Tam je často navršeno velké množství zlosti, bolesti, smutku a zoufalství. Většinou nás potom zaplaví moře slz, dlouho zadržovaných, a nyní plnících svůj čistící úkol. Považujeme za stresující a příliš bolestné připustit si naše pocity.
   V našich životních strukturách pro to většinou není žádný prostor, takže se může ukázat mnoho tělesných symptomů, které jsou nouzovými signály našeho těla a duše.
   Když začne energie archanděla Gabriela proudit ze srdce vzhůru, začnou se odhalovat ženské části naší bytosti. Rozvíjíme obětavost a pokoru, odpouštíme sobě a ostatním, akceptujeme, že se věci dějí tak, jak se dějí, a přijímáme Boží sílu, která se rodí z mateřské lásky.

Afirmace

Cítím se v bezpečí a živen v mateřské lásce Boží

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.