Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Aktuální energie-ARCHIV

SOLARA – SURF REPORT NA ZÁŘÍ 2011

OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ K NAŠEMU NOVÉMU PRAVÉMU ŽIVOTU

 

 

PŘEHLED ZA SRPEN

S tím, jak jsme  nastoupili do Super rychlíku měsíce srpna, bylo zmáčknuto tlačítko RESET  a všechny aspekty našeho života se začaly přestavovat na větší Pravost. Získali jsme naprosto nové vnímání toho, kdo jsme, proč jsme zde, a co je skutečné. Srpen nás zavezl na pokraj zázračné Nové Země. Otevřel pro nás naprosto novou éru. Mnozí z nás začali cestovat na naprosto novém frekvenčním pásmu energie, které nás nese do úplně nových destinací s naprosto novými druhy zkušeností.

Prožíváním Nového Pravého Života se noříme neskonale hlouběji do Ultra Větší Reality. Nejenže vytváříme nové vzory, přestavujeme nebo přeskupujeme vnitřní a vnější životy; JEDNÁ SE O KOMPLETNÍ VYMAZÁNÍ VŠEHO, CO JSME SI MYSLELI, ŽE VÍME. Tyto změny jsou tak hluboké, že je to skoro jako osídlování nové planety. Mění se tím všechno, co vidíme kolem sebe; mění to, co cítíme, co si myslíme, jak se navzájem ovlivňujeme i to, co a jak děláme.

ZMĚNY SE ZRYCHLUJÍ!

Ačkoliv jsme srpnem projeli v super rychlíku, září má dokonce ještě větší akceleraci. Tento měsíc vnímáme naprosto odlišně s tím, jak přináší hluboké, dalekosáhlé změny jak na vnitřních tak vnějších úrovních. Září je měsícem Zrození mnoha úrovní. Je to měsíc, kdy jsou otevřené dveře k našim Novým Pravým Životům. Pro některé to představuje naprostý přerod.

Protože rozrážíme dveře k našim Novým Pravým Životům, naše Nové Životy se stále více pročišťují. Vpadnou do našich životů jako obrovský meloun padající z nebe. Mnozí z nás objeví, kde jim bylo určeno žít a někteří budou povoláni k tomu, aby se přestěhovali na nová místa. S konečnou platností naskočila Zelená našim Novým Pravým Životům a jakmile jednou pevně nastavíme souřadnice na Pravost, množství elementů zapadne na své místo. Během tohoto měsíce se nám představuje mnoho nečekaných a neobyčejných nových příležitostí Téměř neustále se projevuje to, co chceme a potřebujeme. Věci se dějí lehce a správně.

Vstupujeme do úplně Nové Země se zbrusu novýma očima a s novými názory. Přicházejí k nám překvapující spojení bez toho, abychom je museli vyhledávat. Odhaluje se mnohé z Nového Směrování a to je naprosto skvělé. Učí nás to jak žít a fungovat v realitě, která se neustále mění. Až se seznámíme s velkou částí Nového Směřování, nepůjde pouze o změnu způsobu, jakým všechno děláme, ale bude to i extrémně pohodlné. Dá nám to nový pocit svobody a naplnění.

Součástí Nového Směřování je objevení toho, že již nemusíme pátrat po tom, co nejvíce chceme nebo potřebujeme. Místo toho, jestliže stojíme v Centrálním bodě SPRÁVNÉHO ČASU – SPRÁVNÉHO MÍSTA jako Praví Celiství, vždycky to k nám najde cestu. To neznamená, že nemusíme dávat pozor na praktické detaily života; znamená to, že přebíráme zodpovědnost a děláme co je potřeba, vždy když je to zapotřebí. A zatímco začal být čas tak pružný, že už přestává být pociťovaný jako reálný a ve vzrůstající míře se zrychluje, musíme vložit celé své bytí do rozšířeného TADY a TEĎ, protože nic jiného neexistuje.

Právě jsem to zažila v Mexiku. Když jsem tam byla před několika lety, koupila jsem huipily a rebozy (dlouhé tkané oděvy a šátky). Když jsem tam byla naposledy, konečně jsem zjistila, z jaké vesnice pocházejí. Protože jsou tak nádherné, vždycky jsem chtěla tuto vesnici navštívit a koupit jich více. Před několika dny jsme do této odlehlé vesnice podnikli pouť. Po několikahodinové jízdě jsme tam konečně dorazili jen proto, abychom zjistili, že jen velmi málo jejich tkaných výrobků bylo dostupných v místě, kde byly vyrobeny. Po tak dlouhé cestě to bylo velkým zklamáním. Hned následujícího dne jsem zjistila, že obchod ve městě, kde jsem bydlela, jich nabízí mnohem více než vesnice, kde byly vyráběny. Několik jsem si jich koupila, ale neměli je v barvě, kterou jsem nejvíce chtěla. Nechali jsme v obchodě telefonní číslo pro případ, že by jeden získali. Asi za hodinu nám z obchodu zavolali, že tkadlec z vesnice právě přinesl výrobek v barvě, kterou jsem sháněla. To všechno mi připomnělo, že už nemusíme pátrat po tom, co chceme. Pokud to bylo pro nás zamýšleno, tak to k nám přijde. Najdeme to, co potřebujeme přímo před námi.

Nechat z našich životů vymizet aspekt hledání je velkou úlevou. Nemusíme pátrat po ničem; nemusíme shromažďovat žádné další vědomosti; Nemusíme s sebou vláčet nevyslyšená přání. Čekací období je za námi. Konečně můžeme odpočívat a zvyknout si na poznání Pravé Celistvosti, toho, že jsme vždy V PRAVÝ ČAS NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.

Když na život nahlížíme svěžíma novýma očima, mnoho aspektů našeho života se jeví naprosto odlišně. Zdá se, jako bychom sundali brýle se zašpiněnými skly a najednou VIDÍME, co je kolem nás. VIDĚNÍ NEVIDĚNÉHO je vidění toho, co je již zde a co jsme nikdy předtím neviděli. Toto VIDĚNÍ NEVIDĚNÉHO nás posouvá na velmi expandovanou novou úroveň. Čím více VIDÍME NEVIDĚNÉHO, tím hlubší Krajní Pravá Skutečnost prostupuje do našeho současného okamžiku. Když se tak stane, závoj se rozpustí a my objevíme více vrstev toho, co je opravdu zde v Expandovaném TADY a TEĎ. VIDĚNÍ NEVIDĚNÉHO se děje, když jsme pevně zakotveni v Centrálním bodě SPRÁVNÝ ČAS -  SPRÁVNÉ MÍSTO. Když VIDÍME NEVIDĚNÉ, dodává to našim dříve černobílým starým životům zářivé barvy. Naše Nová Země je zaplněna novými detaily, informacemi, elementy, lidmi, událostmi, zvýšeným vnímáním a hlubším porozuměním, jaké jsme nikdy dříve neměli. Činí to současný okamžik mnohem naplněnějším a nekonečně smysluplnějším.

V září začneme zavádět tyto nesmírně expandované nové představy do našich každodenních životů. A spolu s tím se dramaticky změní všechno, co cítíme a prožíváme! Přinese nám to zkušenosti, které jsou mimo naše předchozí očekávání, která nás naplňují smyslem pro zázraky a hlubokou vděčností. A co je překvapivé, všechno to budeme pociťovat jako nesmírně přirozené. 

PŘEKLOPENÍ

Protože otevíráme dveře do našich Nových Pravých Životů, všechno se začne překlápět do rozšířené Ultra Větší  Reality.

Zde je má představa, kterou jsem viděla jednou z rána:

Na temném a rozbouřeném nebi se prostírají bubliny obsahující jasnou modř oblohy se zářivým slunečním svitem. Do těchto bublin s modrou oblohou se potřebujeme přenést, protože jsou to světy, kde žije Pravá Celistvost. Když začneme tyto bubliny plné modré oblohy osídlovat, naše vnímání podstoupí pozoruhodnou proměnu a obrátí se naruby. Všechno se překlopí na správné místo. A tehdy uvidíme, že teď žijeme ve světě jasně modré oblohy, který má v sobě malé bublinky temného a bouřlivého nebe. Tyto temné a bouřlivé bublinky představují mizející světy duality. Takovýmto způsobem opouštíme umírající svět duality a přesouváme se do našich Nových, Pravých Životů. A to je přesně to, co mnozí z nás dělají právě teď…

SHRNUTÍ ZÁŘÍ 2011

Září se nám chystá přinést nesčíslná překvapení a pro mnohé i téměř okamžitou změnu. Ve vzduchu i ve svém těle můžeme pociťovat silný pocit očekávání a vzrušení, protože přichází něco ohromného. Tentokrát je tento mocný pohyb vpřed tak silný, že nám skoro bere dech. Neděsí nás, ale naplňuje respektem, úžasem a nejhlubší vděčností. Konečně vstupujeme na území těch Nejdivočejších Snů.

Mnoho lidí zažije ohromné zrychlení uvědomování si, které je osvobodí ze spárů duality. Přihodí se to lidem, kteří nikdy neočekávali, že se změní. Bude to lavina lidí, kteří se tento rok probudí, díky tomu, že zmizí závoj. Stane se to v masívním měřítku, bez ohledu na to, kde se tito lidé v této realitě na své duchovní stezce právě nacházejí. Přijde to jakoby odnikud. Tento posun ve vědomí zahrnuje nechání odejít zastaralých, na dualitě založených, konceptů „Dobra“a „Zla“. Nic už více není černé nebo bílé. Až se tak stane, budeme vyléčeni z našich minulých zkušeností a starých podmíněností.

Tento měsíc budou pozemské energie pokračovat ve své pomoci prováděním hlubokého čistění planety. Toto je velice potřebná hlavní očista, která odplavuje většinu z nahromaděných pozůstatků duality.

Ve stejné době probíhá tato očista a čistění i u nás na osobních úrovních. Naše emoce jsou stále čistější. Mnoho vzorců chování, které si s sebou po dlouhou dobu neseme, najednou zmizí. Mnoho složek, které nám bránily, abychom byli opravdoví, se téměř bez jakékoliv námahy, odlupují. Prostě už v rámci naší osobní matrice jednoduše neexistují.

Příchod září neznamená, že všechno najednou začne být snadné a že všechny naše problémy zmizí. Spíše je to o tom, že naše vnímání a reakce na tyto situace a problémy se dramaticky změnily. Jsme si stále vědomi extrémních výzev plynoucích ze situace ve světě a z našich vlastních osobních problémů, ale nyní dokážeme ustát větší celkový pohled na to, co se skutečně děje. Uvědomujeme si, že každá překážka znamenala ochranu před jednáním, které bylo mimo koncept SPRÁVNÝ ČAS - SPRÁVNÉ MÍSTO. Každou situaci, která před námi stojí, teď řešíme s naším plným vědomím jako Pravý Celistvý a řídíme se při tom Moudrostí svého Srdce. Tak nalezneme požadovaná řešení, která budou nová a neotřelá.

S příchodem nových energií si nemusíme být jisti jak je kompletně zapracovat, ale ony se okamžitě cítí velice pohodlně. Pokaždé, když se snažíme dělat věci postaru, je to do očí bijící. Pokaždé, když nenasloucháme Moudrosti svého Srdce, cítíme, že scházíme ze své cesty. Stále potřebujeme mnoho přizpůsobení se vědomí, že všechno teď bude snadné. Občas přepínáme vpřed a vzad mezi naším starým já a naším novým způsobem dělání věcí a našimi Pravými Já a novými způsoby dělání věcí. Je to jako rozdíl mezi dnem a nocí mezi tím být Pravým Celistvým nebo naším starým já. Je toho stále mnoho, co jsme plně nepochopili, a přece teď víme, že je to tak správně. Volné spočinutí v tomto pocitu správnosti vyžaduje malý trénink.

I když teď kolem nás víří chaos, už se nás tolik nedotýká jako dříve a nemá ani vliv na naši rovnováhu. Naše oddělené životy se budou cítit mnohem více propojeny, zatímco situace planety se bude pociťovat v té vřavě mnohem silněji. Lidé mají nyní v sobě spoustu strachu, ale my se změn kolem sebe nemusíme bát. Místo toho, tyto změny s LÁSKOU vítáme a víme, že VŠECHNO JE V POŘÁDKU. Sedíme jako Tiší Pozorovatelé a po celé planetě podporujeme rezonanci Pravdivosti.

V září budou mít mnozí z nás pocit, že definitivně přistáli jako Praví Celiství. Je to proto, že je přítomno více složek bytí Pravým Celistvým. Nejen, že se vynořujeme jako Praví Celiství, ale začleňujeme tento zdokonalený stav Pravosti do všech aspektů svého života. To mění starý příběh, který jsme předváděli v našem starém evolučním labyrintu a nyní začínáme naprosto novou knihu o novém evolučním labyrintu, který se nachází mimo mapu Poznaného. Nastal čas, aby z nás náš nový příběh vytryskl a rozlil do celého světa.

Ti, kteří jsou zvyklí kontrolovat nebo plánovat své životy, nyní zjišťují, že to již nefunguje; Už neexistuje kontrola nebo plánování. Ti, kteří nečinně seděli stranou, teď zjišťují, že už to není možné. Teď cítí nový příliv energie, který je pohání k tomu, aby se vrhli do akce bez svých minulých strachů, které snad postrádají.

Čas pro učení a pozorování již dávno uplynul – teď nastal čas pro ČIN. Nastal čas, použít všechno, co jsme se naučili k tomu, abychom vyšli do světa jako Praví Celiství a dali najevo svou přítomnost. Věci mohou být a budou hektické. Přijdou bouřlivé vody a divoké karty budou opravdu divoké. Věci budou často náročné a zkušenosti nemusí být příjemné, ale to všechno vede k něčemu velkému. K něčemu, co jsme nikdy před tím neviděli.

Zatímco září otevírá dveře k vybudování života, po jakém opravdu toužíme, musíme si uvědomit, že naše Nové Pravé Životy nejsou vždy tím, co jsme očekávali, ale jsou takové, jaké na velmi hluboké úrovni doopravdy potřebujeme. Život se stává více odpovědí než reakcí. Vystoupíme ze svých očekávání a jen tak, s naším vrozeným mistrovstvím, pojedeme na vlnách tohoto Mega Kvantového Surfu. Můžeme vystoupit do našich Nových Pravých Životů. Konečně můžeme dělat to, co běželo měsíce a roky na pozadí naší mysli a v našem srdci, že víme, co doopravdy chceme, ale báli jsme se to udělat, protože to není „praktické“ nebo nás jakákoliv na strachu založená výmluva držela zpátky.

Září přináší různým lidem různé zkušenosti. Jestliže stále vycházíte z pozice strachu nebo duality starého světa, potom osvobození ještě nemusí přijít a je ještě třeba udělat spoustu práce. Pokud vycházíte z perspektivy bytí Pravým Celistvým, potom bude září měsícem okamžité proměny, kdy se všechno před vámi otevře a s báječnou lehkostí zapadne na své místo.

Jakmile jednou došlo k ukotvení energií Desáté Brány, mnoho z nás nakonec vystoupí ze svých ulit, rozpustí to, co zbývá, co nám zabraňuje v žití jako Praví Celiství. Mlha, která nás obestírala, se pročisťuje. Někteří budou na svých nově zvolených místech zakotveni pevněji. Září nám přináší ten nádherný pocit završení minulosti, zatímco se vynořujeme na nádherné Nové Zemi jako Pravé, Autentické Bytosti.

S ČISTOU PRAVOU LÁSKOU SRDCE

Solara

S hlubokou vděčností za vaši inspiraci a vhled:
Alanah, Almut, Ankasha, Anna Maria, Antares, Arbaline, Bon,
Christopher, Doug, Emanáku, George, Joseline, Inger, Keenuane, Laya,
Liv, Lucia, Malcolm, Maria, Nicole, Paula, Petra, Rene, Ron,
Samantha, Sebastian, Sharon, Srishti, Solissa, Theresa, Thilo,
Ursula,
The NVISIBLE * 11:11
Rozsáhlá, transformační stránka, kde Neviditelné se stává viditelným

http://www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Iva M. (www.transformace.info ). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Poselství AA Michaela
Konce a začátky…Posvátný svazek božského světla - Poselství AA Michaela

Energie Nové Země,
Přijala Celie Fenn od AA Michaela, 26. července 2011

Milovaná rodino Světla, po velkém Posunu, který jsme zažili v červnu, se nyní nacházíte v procesu integrace a přípravy. Integrujete svou první polovinu cyklu v Nové Realitě a cestou k 11.11. 2011 se připravujete vstoupit do prvního úplného cyklu pěti rozměrné Reality .

Na časové ose Nové Reality zažijete „den bez času“, který připadne na 25. červenec a potom, 26. července, planetární „Nový Rok“, proto se opravdu jedná o čas Konců a Počátků.

Milovaní, „den bez času“ 25. červenec je dnem, kdy máte odložit minulost a nechat odejít všechno to co už nepotřebujete v Novém Cyklu. Je třeba, abyste dokázali s grácií vklouznout do toho Nového, a tak se chopili času, abyste prostě odložili všechen hněv, bolest a zármutek, které patří minulosti. Sestavte si seznam toho, co je třeba odpustit, odpusťte, a nechejte to být. Ale zároveň zhotovte seznam vděčnosti a buďte vděční za požehnání, která jste v tomto posledním roce obdrželi.

Nový planetární rok započne 26. července otevřením vstupu do Lví Brány. Tato událost zaznamenaná ve starém Egyptě heliaktickým východem hvězdy Sirius (brzy ráno se spojuje Slunce s hvězdou Sirius , pozn. překladatelky.) je časem, kdy archetypální energie Boha a Bohyně, Božského Mužství a Ženství se sjednotí v Nebi v posvátném svazku ve formě Isis (Sirius) a Ra (Slunce). Tento posvátný svazek vytváří Božskou Rovnováhu a tvoří nové kódy evoluce pro příští cyklus. Jedná se o nádherný symbol pro chvíli kosmické nádhery, kdy Země obdrží své nové Světelné Kódy nebo „instrukce“ z Kosmického Srdce, pro příští cyklus času. V tomto případě tato „instrukce“ zahrnuje „nebeské souřadnice“ pro zarovnání galaktického středu nebo Velkého Centrálního Slunce tak, aby Země mohla začít dostávat galaktické probouzecí Kódy pro Bránu roku 2012.

Milovaná Rodino Světla, toto je posvátná chvíle v době, kdy Božské paprsky Světla míří k Zemi a nové je probouzeno ve vašich srdcích a duších.

Konce a počátky: Chaos

Milovaná Rodino Světla, v této chvíli mnozí z vás zažívají ve svých životech velký tlak. Zdá se, že se všechno mění a nic nezůstává stejné. Dokonce i struktury a vztahy, o kterých se vám zdá, že v sobě nesou velkou hodnotu, jsou rozkládány a rozpadají se.

Skutečně, Milovaní, toto je součást Velkého Posunu. Co kdysi bylo a kdysi, ve Staré Realitě, tak dobře fungovalo, v té Nové již nefunguje. Je to jako kdyby se všechno „otočilo“…a bylo opakem toho, co bylo kdysi. Všechno je pod tlakem transformace, aby se znovuzrodilo do Nových Forem vyladěných s Novými Energiemi a novými Světelnými Kódy.

Tento proces Konců a Počátků vytváří velké turbulence uvnitř sebe sama, ve vás, i ve vaší společnosti. Představte si, jak to Staré umírá a začíná se rozpadat. Věci se rozpadají, lidé ztrácejí zájem, již zde není energie, aby podpořila staré struktury. Současně Stoupající Energie toho Nového jsou velmi mocné a Planeta je získává ve formě Vln Kosmického Světla. Tyto vlny při svém střetu s rozpadávajícími se Starými Strukturami vytvářejí turbulence, jako Světelné Tsunami splachují struktury spojené se starou realitou. Byla to právě tato „vize“, kterou mnozí předpovídali, ne „skutečná“ destrukce Země nebo „skutečný“ posun pólů, ale mohutné spláchnutí starých energií a struktur a změna hodnot a idejí, protože tato Tsunami Světla vytváří Novou Realitu.

A, Milovaní, vy všichni jste vítáni, abyste se zúčastnili na Velkém Obřadu inaugurace Nové Reality Země 11.11.2011,12.12.2012 a 21.12.2012.

Takže, v této době se učíte jak „řídit“ vlny Kosmického Světla, které vstupují do Hologramu Země. Je to jako učit se surfovat na oceánu, někteří z vás již jsou Mistři. Jste profesionály, ačkoliv ještě tu a tam upadnete, někteří jsou ještě pořád začátečníci a vrávoráte a velmi často padáte, a ti ostatní stále bojují, aby se udrželi na prkně, a jsou sraženi pokaždé, když přijde vlna! Vězte, že všichni jste ve fázi učení a brzy budete Mistry ve schopnosti jezdit na Kosmických Vlnách a pohybovat se s Proudem Božské Tvořivé Inteligence, protože to předává Nové Světelné Kódy.

Ochránci Moudrosti a duchovní bojovníci Světla

Milovaná rodino Světla, v tomto čase za těchto probíhajících změn, se stávají důležitými duchovní rodiny, a to zvláště ti z vás, kteří patříte k duchovním skupinám ochránců Moudrosti. Samozřejmě, že většina ochránců Moudrosti je také duchovními bojovníky Světla, ale hlavním bojovníkem Světla je dnes Indigová duchovní skupina.

Ochránci Moudrosti jsou ti pracovníci Světla, kteří jsou povoláni, aby učili a vedli a nesli v dnešní době změny Kódy Moudrosti pro lidstvo, stejně tak jako ochránci tradiční Moudrosti od původních obyvatel Země. Společně udržují posvátný prostor a Kódy Světla pro tvorbu posvátných míst, aby od Božského Zdroje získali Nové Světelné Kódy a Nové Informace. Zasluhují si respekt, protože většina z nich nesla Světlo a Moudrost po mnoho let, a dnes tvrdě pracují na uchovávání světla pro ty, kteří pracují na své transformaci a probuzení do Vyššího Vědomí páté dimenze a Jednotného Vědomí.

Duchovní bojovníci jsou ti, kteří jsou probuzení a plně pochopili, že být probuzeným znamená být zakotvený a spojený ze Zemí, a být připraven „kráčet svou cestou“ tak, že žijí a komunikují s ostatními. Přijímají Zemi jako svou Matku a posilují sebe sama tak, že v současné době mohou lépe sloužit záměrům své Duše na Zemi. Jako probuzené bytosti touží po svém Duchovním smyslu a způsobu jakým žijí své životy, to znamená, že slouží Světlu na Zemi.

Každá z těchto skupin nyní nese Světlo Lidstvu, protože spějete k bráně do Vyššího Vědomí. Ti, kdo projevují svou energii a jsou známi také jako Duhoví Bojovníci Pozemského Kmene, přicházejí společně, aby oslavili Moudrost, Lásku, Krásu, Rituály a Obřady Světla.

Milovaní, teď nastal čas, abyste se spojili se svou Duchovní Rodinou a byli si vědomi Písně své Duše a Tance vašeho Ducha, protože sloužíte Velkému Posunu a Vzestupu Země na Vyšší Vědomí.

Je to vskutku Konec a Počátek!

Já jsem archanděl Michael

Zdroj: http://starchildglobal.com/, Celie Fenn

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Iva M. (
www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

 

Aktuálně z Nové Země

 

Čas padajících hvězd a nových nadějí

Voda a Oheň - Posvátný sňatek protikladů

Zrození nových Bytostí

 

Milí přátelé, spřízněné duše, čtenáři zpráv z Nové Země. Jak už jsem předeslala v Energiích na červen, můj „úkol“ psát pravidelné zprávy o energiích je u konce. Vím podle vašich ohlasů i dopisů, že jste je mnozí netrpělivě očekávali. Vše se v našich životech mění, tedy i některé naše úkoly a směřování, třeba jen tím, že dostávají jinou formu. A někdy je potřeba vyčkat, než se vše usadí na svoje místo, než zapadnou všechny části do skládačky, aby bylo možno vytvořit „celistvé“ dílo. Takové, které je v souladu s naším novým vyzařováním. A pak teprve má smysl pustit je do světa.

Od Slunovratu se hodně změnilo. Mám pocit, jako by uběhlo několik měsíců.

Informace o aktuálních energiích mi přicházely jako obvykle, ale v okamžiku, kdy jsem je chtěla zapsat, to prostě nešlo. Stejně tak, pokud jsem se pokoušela dát jakékoliv zprávy na stránky, nešlo mi ani otevřít program na úpravu webu. A poté, co se mi podařilo článek konečně napsat, tak spadla celá síť a moje několikahodinová práce zmizela do nenávratna. To mi jen potvrdilo, že článek o Energiích na červenec prostě vzniknout nemá. Mělo to svůj důvod a smysl.

Jedním z témat, které si nyní aktuálně zpracováváme, jsou naše ZÁVISLOSTI. Na věcech, lidech, vztazích, různých látkách, situacích a mimo jiné, také na informacích, které přicházejí z venku. Od jiných lidí a „zdrojů“. Máme se naučit spoléhat na svoje pocity, své vnitřní vedení, své moudré Já a osvobodit se od vnějších vlivů. Pro příští období to budeme potřebovat. Informací přichází spoustu a mnohé jsou zavádějící. Je důležité, abychom se naučili naslouchat svému vnitřnímu hlasu, který k nám promlouvá skrze naše srdce.

O tom, že závislosti nám berou sílu a drží nás ve stavu připoutanosti, snad ani psát nemusím. S podporou naší Duše a Vyššího Já jsme osvobozování a léčeni v místech, kde jsme odevzdali moc nad naším životem něčemu vnějšímu. Lekce v tomto směru jsou v poslední době dost „výživné“, abychom už konečně pochopili a dokázali se osvobodit a postoupit dál.

Uplynulé období bylo náročné a stále ještě se vyrovnáváme se změnami, které nastaly. Vstoupili jsme do svých nových životů, nových pozic a rolí, přesunuli jsme se na „druhý břeh“. I když výstižněji by bylo napsat „byli jsme přesunuti“, protože mnozí se v „novém světě“ ocitli jakoby nečekaně a ne všichni vědomě. Přestože přešli jen ti, jejichž Duše se rozhodly a byly připravené, pro mnohé mohl tento přesun znamenat doslova šok. Nečekané změny a to staré, bortící se nám přímo pod rukama, to jsou následky červnových a červencových energetických vln. Než vědomě a naplno vstoupíme do svých nových pozic na vyšší úrovni Bytí, je potřeba propustit spoustu starého. Někdy to vypadá, že nezůstane kámen na kameni, že je potřeba pustit úplně všechno. Jedná se hlavně o to, abychom změnili svůj způsob myšlení a přístup k věcem, lidem, událostem. Když propustíme vše a nezůstane již nic, co jsme dříve považovali za své jistoty, dostaneme se do bodu NULA. To, co k nám patří, se vrátí. Ostatní odejde a vytvoří se tím prostor pro nové. Rodíme se do stavu Nového Bytí. A tento stav mnozí měli možnost prožít v posledních několika týdnech a stále ještě tento proces zrození pokračuje.

Velká skupina lidí přešla zatím jen na úrovni Duší a v naší úrovni ještě zbývá udělat vědomé rozhodnutí a změnit jisté okolnosti svých životů, abychom se mohli naplno všichni přesunout do Vyšší reality.

S úplňkem 15. 7. jsme vstoupili do druhé etapy tohoto roku. V první části jsme měli možnost si uvědomit, kým skutečně jsme a rozhodnout se, jak a co chceme žít a vyjadřovat. Teď vstupujeme do druhé části tohoto roku, kdy je čas začít naplno ŽÍT a vyjadřovat svoji pravou podstatu. BÝT tím, kým JSME. To znamená vědomě se postavit do svých „rolí“ a naplno převzít zodpovědnost za svůj život – tedy i za to, co si tvoříme.

Tak mě napadá znovu připomenout – tvoříme nejen sobě, ale i všichni společně – náš Nový svět. Tak prosím, dejme si záležet a tvořme srdcem.

Záleží jen na nás, nakolik se otevřeme úplně novému a kolik si vezmeme ze svého starého života a způsobu myšlení.

(V této souvislosti se mi vybavila infromace z knihy od Christine R. Page – 2012 a galaktický střed. A protože se mi zdá velmi zajímavá, cituji: „S tím, jak se přesunujeme ze čtvrtého do pátého světa, dochází ke změně prostřednictvím rozpouštění a transformace starého. Přesto, že člověku byla dána svobodná vůle a že se mnozí lidé domnívají, že jejich život je zápas a přejí si změnu, když skutečně nastane možnost takovéto změny, 40 % z nich okamžitě vytvoří zase to samé, co bylo zničeno. Dalších 40% si neuvědomí, že má před sebou volbu a bude mít pocit, že výzva prázdna je pro ně příliš silná a okamžitě upadnou do spánku nebo do jakéhosi mentálního bezvědomí a v něm setrvají do chvíle, než je nějaký vnější podnět znovu nevzbudí. 15% lidí upadne do zmatku, který se projeví podrážděností, frustrací a dezorientací. Jen pouhých 5% pochopí novou příležitost stanout v přední linii a stát se nositeli světla nového tvůrčího cyklu jak pro sebe, tak pro celé lidstvo.“ Zajímavé, že?)

Červencové energie nás vedly dovnitř a hluboko do sebe k prozkoumání a očištění, což mnozí vnímali a prožívali velice bolestně. Je těžké propustit to, o co jsme se velmi dlouho opírali a čeho jsme se drželi. I když víme nebo aspoň cítíme, že to již s námi nerezonuje a někdy nám už v tom není dobře. Přesto je to pro nás svým způsobem „bezpečné“, protože je to důvěrně známé a více méně pohodlné. A tak se někdy bojíme udělat ten osvobozující krok, protože naše mysl a naše zažité představy vytvářejí iluzi, že vše nové a nepoznané může být pro nás nebezpečné. Chce to odvahu udělat ten krok do neznáma. V tomto směru by nám měly pomoci energie, které nyní přicházejí skrze Lví bránu. Vstupem Slunce do znamení Lva 23. 7. se začala otevírat Lví brána, kterou k nám na Zemi přicházejí nádherné ohnivé a tvořivé energie z vyšších dimenzí. Mimo jiné tato brána zesiluje i naše spojení s energiemi ze Siria, který je pro nás tady na Zemi odpradávna jakýmsi „druhým sluncem“. Energie proudící touto branou přinese posun v mnoha záležitostech, přináší naději na novou budoucnost a sílu i odvahu k jejímu tvoření.

Další velmi silnou energetickou bránou je Novoluní 30. 7. , její ohnivá kvalita a astrologicky významné uspořádání planet přinese energii Lásky pro nové začátky, pro naše srdce a léčení našich vztahů na všech úrovních.

Je to čas na probuzení Lvích srdcí. Možná si vzpomenete, co jsem psala v prosinci minulého roku o energiích na tento rok. O návratu archetypu mužů Lvího srdce, o znovuprobuzení této archetypální kvality tady na Zemi.

Energie Novoluní nás připraví na energetickou bránu 8. 8., která přináší vibrace hojnosti a celistvosti. Je opět ohnivé kvality a přináší uzdravující tvořivé energie, které budou působit především skrze naše srdeční čakry. V tuto dobu budou kulminovat energie přicházející na Zemi ze Siria.

Máme se tedy na co těšit. Toto období přináší čas sklizně, nejen na polích, ale i plodů naší práce. Je také o radosti a díkůvzdání. Uvědomte si, kolik darů už jsme dostali a kolik na nás ještě čeká.

Hojnost a dary z Vesmíru přicházejí v různých podobách – stačí jen se „dívat“ a „vidět“. Kapky rosy v trávě, modré nebe nad hlavou, nádherné západy slunce, noci plné hvězd, úsměv na tváři, otevřená milující náruč... A je dost pro všechny!!!

Svět je kouzelné místo, plné malých i velkých zázraků.

Jsme TADY A TEĎ a ŽIJEME!

Přeji krásné letní prožívání a plynutí na vlnách lásky...

Z břehů Nové Země srdečně zdraví Mirka

 

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.

Obrázek: Leo od Josephine Wall, UK

http://www.vnitrnibohyne.cz/news/aktualne-z-nove-zeme-lvi-brana/

Energie na červen 2011

Čas rozhodnutí a výrazných proměn

Rozdělení a znovuspojení světů

Trojportál Lásky

Milí přátelé, spřízněné duše, čtenáři zpráv z Nové Země. Podle vašich dotazů a ohlasů vím, že mnozí z vás již netrpělivě očekávali Energie na červen 2011. Děje se toho teď mnoho, hodně věcí se dalo do rychlého pohybu a vše se mění. Informace o energiích tentokráte přicházely velmi zvláštním způsobem a pokud jsem se je pokoušela zapsat a zachytit, tak to prostě nešlo formulovat do slov a vět. Jako by se překmitával a měnil i způsob komunikace. Podle datumu vidíte, kdy jsem začala psát článek a jak dlouho to trvalo, než se podařilo ho dokončit.

Přestože to tak zpočátku nevypadalo, článek o energiích na červen nakonec vznikl a je mi umožněno ho s láskou poslat do světa, stejně jako i mé předchozí "děti".

Mám pocit, že můj "úkol" psát články o energiích na jednotlivé měsíce se chýlí ke konci. Aspoň v té původní formě a podobě. Co bude dále? To netuším. Určitě budu psát další články, jen v tuto chvíli nemám zdání, jak a co bude "přicházet".

Slunovrat rozhodne. Zůstávám otevřená tomu Novému, co přichází...

Během června dojde k velkému "restartu" a bude se to týkat všech oblastí našeho života. Na Vyšších úrovních mnoho Duší právě v těchto dnech učiní nová rozhodnutí. Jak dochází k zesílenému propojování realit, kdy stále více lidí je již schopno pobývat delší čas ve vyšších vibracích, mnohé z té nižší reality již přestává fungovat a reagovat. Vytváříme si nové prostory. Mnohé z našich životů odchází a nezbývá, než to pustit. Pokud bychom chtěli cokoliv udržet, tak to působí velkou bolest.

Pohyb, svoboda, tolerance, opravdovost a nepodmíněná láska - to jsou slova, která nejlépe vystihují směr cesty, kterým se teď ubírají naše Duše. Ve vyšších vibracích nelze nic "držet" či "vlastnit" a už vůbec ne nikoho.

Už během května nastaly nečekané obraty a změny směru, což ještě bude v červnu pokračovat. V červnu dojde k probuzení dalších světelných Duší. Mnoho lidí se rozpomene a probudí, aby mohli vstoupit do vyššího stavu vědomí. Dojde k mnoha pohybům a posunům.

Brána 21. 5. nastartovala velký očistný proces - hlavně ve vztazích. Její energie začala působit už několik dní předem a přinesla očistu i na úrovni fyzických těl. Díky "světlu", které skrze tuto bránu začalo přicházet na Zemi, se začalo rozjasňovat a "vyjasňovat" mnohé v našich vztazích. Vše dosud ukryté někde pod povrchem, vyplouvá na světlo a je postupně očišťováno. Vše opravdové a rezonující s námi je posíleno a to ostatní je již neudržitelné a je ukončováno.

V červnu nás naše Duše povede k rozhodnutí. Abychom konečně pochopili, co je opravdu v souladu s naším nitrem a podle toho i jednali a vystupovali navenek. S láskou a upřímností vyjadřovali svoji skutečnou podstatu a otevřeně dávali najevo to, co cítíme. Červnové energie přejí komunikaci, takže by nás v tomto směru měly podpořit.

Červnové energie jsou i o radosti, světlu a naději. Je to velmi příhodný čas uzdravit naše vnitřní děti. Ano, jsou dvě - jedno nesoucí mužský a druhé ženský princip. Tento očistný a léčivý proces je podporován z vyšších duchovních míst a hraje velmi důležitou roli v celkovém uzdravujícím procesu léčení vztahu a vzájemného působení mužského a ženského principu na planetě Zemi.

Energie přicházející během Novoluní v Blížencích 1. 6. nachystala podmínky pro úplně Nový cyklus. Předznamenává události, které se budou odehrávat kolem Slunovratu - rozhodnutí, rozdělení a nová spojení.

Další velmi významná energetická brána 6. 6. přinesla energie podporující vzájemné uzdravení ženského a mužského principu a jejich setkání a spolutvoření v lásce. Během této energetické brány byl ukotven Chrám Blíženeckých duší v Praze na Vyšehradě. Až do úplňku 15. 6. (6/6) se bude energie tohoto místa zvyšovat a stabilizovat tak, aby se v den úplňku mohla rozšířit jako světelná vlna na celé území naší země. Ze "srdce" až k horám, které chrání území České kotliny. Tím se probudí a aktivují další energetická místa a dojde k posílení a obnovení částí energetické sítě, která byla po mnoho věků na našem území neaktivní.

Velmi silná energetická brána nastane během Úplňku 15. 6., ještě energeticky umocněna úplným zatměním měsíce, které nastane na našem území kolem 21. hodiny a potrvá asi 100 minut. (více o zatmění měsíce můžete najít zde: http://astro.sci.muni.cz/zatmeni/) Luna ve Střelci a Slunce v Blížencích přinesou možnost objevit jiný úhel pohledu a výrazně posunout naši schopnost vnímání a uvědomění. Oheň je pozměňován Vzduchem. Otevírají se nové cesty a nové možnosti. Jen je potřeba sebrat odvahu a vykročit, přestože se možná objeví pocit raději někam utéct nebo se schovat. Vesmír nám nabízí další možnost "složit zkoušku". Energie tohoto úplňku, pokud se dokážeme postavit té výzvě, přinese Nový start a výrazný posun.

 

 

 

 

V červnu se otevře a bude působit trojitý portál 66/66/66: 6/6 - 15/6 - 24/6  (( 6/6 (+ 9) - 15/6 (+9) - 24/6)), který přinese nejvyšší vibrace lásky. Díky tomuto portálu a energiím, který skrze něj proudí se můžeme kvantovými skoky přiblížit k čistému Bytí.

6. 6.  - je pod ochranou "Venušiny hvězdy"

15. 6. - úplněk a zatmění měsíce

24. 6. - ponese nejvyšší vibrace lásky. Díky předcházejícímu Slunovratu bude mít portál 24. 6. o "oktávu" vyšší vibrace než ty dva předchozí.

Čekají nás tedy výrazné změny. Energie přichází ve vlnách. Dovolte si plout na nich a proplouvat, nechte se nést s důvěrou a nalaďte se na rytmus jejich pohybu. Nemá smysl s tím bojovat nebo se pokoušet plavat proti proudu a hlavně proti svému vnitřnímu pocitu. Jakékoliv vzdorování plynutí a rytmu změn nás může pěkně "potopit" a potrápit.

Přicházející světlo je tekuté, symbolizuje oceán hojnosti. Nechte se nést na vlnách jeho vibrací a kormidlo rozhodnutí svěřte svému srdci propojenému s Duší. Ať nás společně dovedou přes ty vlny změn do nových klidných přístavů.

A ještě něco. Pokud jste se dnes ještě neusmáli, udělejte to teď . A nejen pro sebe, ale usmějte se i na ty kolem vás. Ať se nám oči i svět zase o něco víc rozzáří.

Přeji krásné plynutí a dobrou "srdeční" navigaci...

Z břehů Nové Země srdečně a s láskou zdraví a objímá Miriam

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

Obrázek: Prelude to a Kiss od Josephine Wall, Uk

http://www.vnitrnibohyne.cz/news/energie-na-cerven-2011/

 

Slunovratem vstoupí Slunce do znamení Raka, což zesílí naše vnímání emocí a zároveň prohloubí naši intuici. Zesílená vnímavost a citlivost nám může pomoci si konečně uvědomit, kde si nedopřáváme péči o sebe samotné. V tomto období se do další části roku otevře prostor, kdy se začne léčit a uzdravovat ženský princip - skrze lásku a podporu ze strany mužského principu. Tento proces vzájemného probouzení, léčení, spolupůsobení a spolutvoření bude pokračovat a narůstat až do prosince tohoto roku. Jedná se o vzájemnou aktivaci vyšších mistrovských kódů v nás, abychom skrze brány 11/11/11 a Zimního Slunovratu 21/12/11 mohli společně postoupit na další úroveň.

 

Energetická brána Letního Slunovratu 21. 6. přináší "obrat". Energie kulminující už od energetické brány 21/5 dosahnou nejvyššího bodu a otevřou jednu z nejvýraznějších energetických bran tohoto roku. Skrze tuto bránu lze vstoupit do Vyšší reality. Rozhodnutí projít branou musí každý udělat sám za sebe. Mnoho Duší ten rozhodující krok udělá a další se rozhodnou jinak. Tímto procesem se některé "světy" začnou rozdělovat a jiné spojovat. Mnohé se musí znovu poskládat a překonfigurovat tak, aby vše, co tvoříme, bylo v souladu s novými vibracemi, které se v těchto dnech výrazně zvyšují.

Energie na květen 2011

Čas lásky a uzdravení hlubokých úrovní našich srdcí

Přichází čas otevření a probuzení, hojnosti, sdílení, rozkvétání a radostného prožívání

 

Do  květnových dní jsme vpluli na vlnách energie vibrující pod vlivem planety Venuše, která je planetou lásky, krásy a harmonie. Ovlivňuje všechny vztahy a vnáší do našich životů lásku, romantiku, touhu i vášeň, ale také radostné tvoření a zesiluje naše vnímání krásy. Její vliv a energie nás bude „okouzlovat“ až do 21. května, kdy se Slunce přesune do znamení Blíženců.

Celý tento rok je pod vlivem planety Venuše, což se v zesílené míře projeví právě v době, kdy se Slunce pohybuje ve znamení Býka (od 20. 4. do 21. 5.). Květen letošního roku přináší šanci a nové naděje na uzdravení našich srdcí na velmi hlubokých úrovních. Přichází čas, kdy láska může otevřít a uzdravit hodně dávná a možná i zapomenutá zranění, je to čas očištění a probuzení. Objeví se „klíče“, které nám skrze brány našich srdcí umožní vstoupit do nových dimenzí.

Skutečná láska očišťuje, uzdravuje a osvobozuje.  Probouzí v nás schopnost nového vnímání a vidění světa, otevírá v nás schopnost věřit zázrakům a vnímat svět očima dítěte. Je skutečným elixírem mládí. Přesto mnozí ještě stále váhají, zda vstoupit.

Květen je dobrou příležitostí rozloučit se jednou pro vždy se starými strachy v oblasti vztahů a prožívání lásky. Ať už se v minulosti v našich životech dělo cokoliv, nyní se můžeme vydat po nových cestách prožívání vztahů. Vibrace planety Venuše může uzdravit naše srdce – pokud se tak rozhodneme. Je to jen na nás. Pokud se necháme vést s důvěrou naší Duší, která k nám promlouvá skrze naše srdce a vede nás cestou lásky, pak staré strachy samy odpadnou a zmizí.

Štěstí přeje připraveným. Připravte se na to, že všechno je možné. Stačí jen chtít a věřit. Neseme v sobě dar tvoření a zhmotňování svých myšlenek, představ a snů. Květen je v tomto směru velmi podporující. Naše nápady a záměry se mohou velmi dobře přetvořit do hmotné úrovně a ukotvit na stabilních základech.

Přesto se mnohým ještě může stát, že budou muset znovu a znovu přetvářet a upravovat své původní „scénáře“ a plány. Jak se zvedá naše vibrační úroveň a mnohdy procházíme doslova kvantovými skoky, původní plány a záměry již nerezonují s našimi novými vibracemi. Mnohé spřízněné duše odcházejí za svými novými úkoly a k nám přicházejí jiné a více rezonující s našimi současnými vibracemi i posláním. Tento proces je velmi proměnlivý a učí nás nelpět na starých vazbách a vztazích. Již dříve jsem psala, že je potřeba naučit se být velmi flexibilní, nelpět a přijímat věci a situace novým způsobem.

Představte si, jako bychom společně stoupali po širokém a dlouhém schodišti vzhůru. Jdeme všichni, jen každý svým tempem. Někdo se občas potřebuje zastavit, nadechnout a odpočinout a nám nezbývá, než jít chvíli bez něj. Když se dobře rozhlédnete, je tu dost jiných, se kterými můžeme stoupat společně nahoru v radosti a lásce. Pak možná přijde i náš čas zastavení a usebrání, než se zase vydáme dál. Jde o to, užít si a naplno prožívat každý schůdek a každý krok.

A také se nevracet a nesnažit se vytahovat vzhůru ty pomalejší, ale nechat jim prožívat si jejich lekce a důvěřovat jim, že to zvládnou sami. O tom je opravdová láska a moudrost srdce. Můžeme jen sami kráčet s úsměvem a inspirovat tím ostatní. Tento přístup mnohé usnadní i nám a sejme nám mnohdy velkou tíhu z ramen. O to lehčeji a radostněji můžeme stoupat vzhůru.

Květen je o radosti a prožívání naplno, o roztančených srdcích a sdílení v lásce. Pokud se naladíme na naše srdce a zůstaneme v něm, pak nás povede k těm nejlepším příležitostem a nejkrásnějším setkáním. Otevřené a rozzářené srdce působí jako magnet, který k nám přitahuje vše dobré.

Novoluní 3. 5. se Sluncem i Lunou v Býku přináší energii, stability, míru, harmonie, citlivosti a vnímání krásy. Zároveň podporuje prosperitu, je tedy velmi příznivé v tuto dobu začít nové projekty.

Další energetická brána měsíce května  5. 5. podporuje náš pohyb – vnitřní i vnější. Dále nám pomůže si uvědomit, v jakých oblastech se cítíme zaseknuti či „chyceni v pasti“ a její energie nás může v těchto místech uvolnit a osvobodit.

Úplněk 17. 5. s Lunou ve Štíru a Sluncem v Býku přináší kombinaci energie vody a země. Povede nás do hloubky a umožňuje objevit a odhalit skrytá mysteria. Tato Luna přináší vášeň, touhu, odvahu a hluboké prožívání citů a emocí. Vše prováděné či započaté v tuto dobu bude mít dlouhodobý účinek.

Významná energetická brána měsíce května je 21. 5., kdy Slunce vstupuje do znamení Blíženců. V tento den se nastartuje velmi důležitý proces týkající se vzestupu lidstva a planety Země. Dojde k aktivaci kódů Kristovského vědomí – přes ženy v mužích. To umožní ženám i mužům naplno přijímat čistou archetypální ženskou a mužskou energii, což přinese možnost vzájemného uzdravení a znovuzrození do podoby nových galaktických bytostí.

Čeká nás opět spoustu příjemných a radostných zážitků, ale také ještě plno práce na sobě. Je potřeba se dobře uzemňovat a stále se propojovat se Zemí a zemským krystalem. Vnímejte dobře své tělo a užijte si všechny radosti a potěšení, které vám může poskytnout. Nechte se nejen v květnu okouzlit a svádět vůní lásky. Vzduch je plných chvění a příslibů, Venuše rozdává svoje dary štědře. Stačí jen otevřít náruč.

Dotýkejte se bosými chodidly Matky Země a dlaněmi hvězd na obloze. Propojte energii Nebe a Země ve svém srdci a pošlete to dál. Ať je svět zase o kousek krásnější.

A hlavně žijte naplno každý okamžik. Jsme tady a teď v tom nejkrásnějším čase na Zemi. Přivítejte každé nové ráno s úsměvem – máme se na co těšit.

Přeji krásné májové prožívání v lásce a radosti, hojnost a plnou náruč nádherných darů…

Z břehů Nové Země srdečně a s láskou zdraví a objímá Miriam

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičova. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené  a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.

 

Obrázek: Wings of love od Josephine Wall, UK

Energie na duben 2011

Čas znovuzrození a nových možností, stavění mostů, spojování světů a realit, probuzení a léčení Země

Dubnové energie nám přinesou mnoho darů a pokladů. Jedním z nich bude nové mnohovrstevné vnímání. Těm, kteří již tuto schopnost mají částečně otevřenou, se nyní ještě prohloubí a ti ostatní začnou vnímat a „vidět“ i věci dříve neviděné. Jako bychom dostali nové oči nebo si očistili brýle. Možná jste měli poslední dobou oči více unavené nebo jako by zamžené, to je průvodní jev této přeměny.

Nacházíme se ve zcela zvláštním a neobvyklém období. Březnové brány a hlavně Jarní rovnodennost nastolily novou etapu vývoje, planeta Země se přesunula na vyšší vibrační úroveň a my s ní. Teď se v našich životech vše vylaďuje na nové vibrace a tyto změny jsou velmi náročné pro naši psychiku i fyzická těla. Dopřejte si dostatek spánku, odpočívejte a hýčkejte se.

Konečně přišlo jaro a s ním dlouho očekávané změny. Přesto se mnohým mohlo zdát, že jsme stále ještě drženi na místě a nejsou dobré podmínky k pohybu vpřed.  Ještě muselo mnoho částí dosednout na svá místa, mnoho věcí bylo potřeba znovu přehodnotit a upravit. Jako bychom si nejdříve museli nastavit nové souřadnice, než se vydáme na cestu.

Mnohé v našich životech se změnilo. Otevřely se jiné dveře než jsme čekali a naopak jsme museli pustit něco, co jsme plánovali podržet.

Pokud se posouváme vzhůru a usazujeme se na vyšších úrovních, některé věci už na nás přestávají reagovat. Mnoho z nás už zjistilo, že se téměř nedá plánovat nic dlouhodobě. Tento nový způsob žití může být velmi nepříjemný a bolestný pro ty, kteří se stále snaží držet starého a známého. Vše po nás chce, abychom byli více flexibilní a schopní pohybu. Příležitosti přicházejí rychle a rychle zase odcházejí, takže je potřeba reagovat rychle a bez velkého otálení. A rozhodující slovo ať má raději srdce, to ví nejlépe, co je pro nás nejlepší.

Nově probuzené mnohovrstevné vnímání nám umožní vidět a rozpoznat dary, které k nám přicházejí. Následující období přinese těch darů opravdu požehnaně. Jen zůstaňte vnímaví a otevření, budou přicházet trochu jinou formou, než jsme zvyklí. Nebudu napínat, zkuste se zaměřit i na to, co je pod povrchem a není na první pohled patrné.

Novoluní 3. 4. se Sluncem i Lunou v Beranu nás může vynést rychle vzhůru. Ohnivá energie nám vlije novou vášeň do žil a dodá sílu do nových začátků. Tato energie je schopná vystřelit nás až na oběžnou dráhu, ale zároveň může přinést i agresi, napětí, zbrklost a zbytečné riskování. Držte pod kontrolou svoje emoce a hlavně se dobře uzemněte.

Energetická brána 4. 4. přinese téma „jak nahoře – tak dole“, což ještě zvýší potřebu většího uzemnění a propojení s Matkou Zemí. Využijte každou volnou chvíli k pobytu v přírodě, uvědomte si zem,  po které kráčíte, sedněte či lehněte si na ni, objímejte stromy – to všechno posílí vaše spojení se Zemí. Navažte s ní přímý kontakt, od srdce k srdci – začnete cítit její tep a dech. Naše zesílené vzájemné spojení pomůže léčivým a očistným procesům, které probíhají na různých místech planety.

V dubnu se budou probouzet a aktivovat další energetická místa. Pokračuje proces obnovení energetických linií planety Země.

Ukotvení a propojení s Matkou Zemí nám přinese větší stabilitu, což budeme v následujícím období potřebovat, abychom ustáli vše, co nás ještě čeká.  Také nám to umožní vnímat lépe svoje fyzická těla.

18. 4. se můžeme těšit na první jarní úplněk. Luna ve Vahách a Slunce v Beranu přinese kombinaci energií vzduchu a ohně, což nám může pomoci k odvážným rozhodnutím a dodá sílu k realizaci. Tato energie podporuje tvořivost a harmonizaci vztahů. Doba je také vhodná k estetickým změnám našeho obytného prostoru. Pod vlivem tohoto úplňku se můžeme rozzářit. Uvědomte si a spočítejte dary, které přinášíte světu, buďte sami sebou a okouzlujte.

20. 4. Slunce vstupuje do znamení Býka. Tím zesílí vliv planety Venuše na naše životy. Díky tomuto vlivu můžeme začít vnímat lásku a vztahy novýma očima nebo z trochu jiného úhlu pohledu. Dočkáme se možná velmi příjemných překvapení v této oblasti.

Pamatujte – láska je energie, která proudí a plyne. Je hybnou silou a nikdy nemůže stagnovat, stát, být držena nebo dokonce „vězněna“. Láska může rozkvétat a zářit jedině když je svobodná. To je teď téma, které se učíme žít ve vztazích. Jako lidstvo procházíme velkým proměnným procesem, hledáme nové způsoby prožívání vztahů. Na vyšších úrovních jsou podporovány jen takové vztahy, kde můžeme být opravdoví a svobodní ve svém konání. Tak abychom nemuseli nic předstírat ani naplňovat potřeby jiných na úkor sebe. Jen je potřeba si uvědomit, že stejnou svobodu a prostor máme poskytnout i svému protějšku. Nejlépe podle hesla – „přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno“.

Během dubna budeme konfrontováni se svými přesvědčeními. Budou přicházet situace, které prověří naši víru v ochranu a vedení „shora“.  Přijdou chvíle, kdy se možná budeme muset dotknout svých starých strachů a postavit se náročným situacím. Právě v těchto chvílích si můžeme uvědomit světlo v sobě. Pochopit, že i pochybnosti jsou v pořádku, ale nenechat se jimi zviklat či zastavit. Tyto lekce nám pomohou si uvědomit, zda skutečně důvěřujeme Životu.

Poté nás čekají velikonoční svátky. Velký pátek připadne tento rok na 22. 4. – což je Den Země. Vybavují se mi staré příběhy a vyprávění o tom, že se o Velikonocích země otevírá a vydává svoje poklady. Tyto poklady však může vyzdvihnout pouze člověk odvážný a čistého srdce. A to je také poselství letošních Velikonoc. Můžeme objevit a vynést na světlo bohatství, která máme hluboko uvnitř sebe. Přichází mi klíčová slova – znovuzrození, vzkříšení, důvěra, víra, láska. A z těchto slov se poskládalo téma – Znovuzrození a vzkříšení naší víry a důvěry v lásku, otevření hlubokých úrovní našich srdcí a objevení skrytých a dávno zapomenutých pokladů, které zde čekají na vyzdvižení.

Poslední dubnový den 30. 4. patří oslavám svátku ohně a lásky. Tento den ještě můžete v ohni rituálně spálit vše staré a otevřít se všemu novému co přichází. S otevřenou náručí přivítat a oslavit Lásku a vplout na její vlně do prvního květnového dne.

Máme se tedy na co těšit, přichází další čas zázraků. Vesmír nám nabízí koš plný pokladů. Otevřete jim náruč a podělte se i s ostatními. Každý váš úsměv, milé slovo, pohlazení, objetí nebo polibek může někomu nadělit radost a štěstí, otevřít oči, uzdravit srdce, přinést požehnání…

Přeji vám radostné jarní prožívání, spoustu krásných překvapení a nádherné plynutí na vlně lásky…

Z břehů Nové Země srdečně a s úsměvem zdraví Miriam

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.

Obrázek: Andromeda Quest od Josephine Wall, UK

http://www.vnitrnibohyne.cz/news/energie-na-duben-2011/

 

Energie na březen 2011

Nový úsvit, probuzení jara a Nebeské vyrovnání

Březen přinese mnoho nového. Čeká nás příliv nové a svěží energie, oslava života a tvoření v radosti.

Stejně jako v přírodě i v našich životech se „pohnou ledy“, příliv nových svěžích energií rozpustí vše ztuhlé a stagnující a po dlouhé době „zamrznutí“ nastane obleva. Objeví se nová naděje a konečně přijdou věci „očekávané“.

Minulé období přineslo mnoho změn, často velmi náročných a někdy bolestných. Museli jsme se vyrovnat s mnoha ztrátami, změnit plány, hledat nové cesty a možnosti, vzdát se některých očekávání. I přes tyto změny se však zdánlivě nic nového nedělo. V mnoha případech jsme se jakoby zasekli na jednom místě, z něhož se nešlo hnout. Vnější okolnosti se ne a ne změnit. Ať jsme udělali cokoliv, většinou to vyšlo stejně, jako bychom nedělali nic. Tak dlouho, dokud jsme nezměnili svůj přístup a pohled na věci. Tuto vnitřní práci musíme totiž udělat každý sám za sebe. Opravdová změna nelze vynutit ani ji nemůžeme od nikoho „dostat“ či jakoukoliv formou „přijmout“. Ta přichází skrze naše pochopení a procházení zkušenostmi. Minulé období nám poskytlo mnoho lekcí v tomto směru. Zpracovat si a odložit velké množství našich zátěží, odpoutat se od minulosti, otevřít a vyčistit velkou část našich tmavých a zapomenutých koutů. Mnohé jsme pochopili a dostali jsme příležitost změnit svůj postoj a vnímání. Toto náročné období se chýlí ke konci, ale ještě je čas dokončování, propouštění a uzavírání. 

 

 

Březen přinese do našich životů mnoho radosti a příjemných překvapení. Energetická brána Jarní rovnodennosti otevře příliv nových svěžích energií. Jako když se slunce prodírá mraky a osvětluje každý kout, tak i do našich životů vnese nový příliv světla.

Jarní rovnodennost prohloubí a zesílí naše spojení s Matkou Zemí. Jako když míza stromů stoupá od kořenů vzhůru, tak z jejího středu začnou směrem k nám proudit vyšší vibrace, které planeta Země od této energetické brány ponese. Tyto tvořivé a životodárné energie také umožní příchod další vlny nových světelných dětí. Tyto děti nesoucí celistvé vibrace Nové Země „zrodí“ sama planeta Gaia. Přichází po diamantových a perleťových dětech a budou disponovat velmi zvláštními schopnostmi (mezi jinými i schopností „teleportace“), z nichž některé se začnou projevovat již brzo po narození. Tyto děti budou hrát velmi významnou úlohu při přechodu lidstva do vyšších dimenzí. Jejich energie má platinově duhovou barvu. Rodiče těchto dětí většinou nesou již vibrace diamantových a perleťových dětí, ale není to podmínkou, protože planeta Gaia poskytne potřebnou energii ke zrození a příchodu těchto duší na svět. (Myslím, že se máme na co těšit. Hlavně rodiče těchto bytostí si to „užijí“.)

První energetickou bránou měsíce března je datum 3. 3. a následné Novoluní  4. 3. s Lunou i Sluncem v Rybách. Tato brána nám umožní hlubší spojení se svým vnitřním světem, prohloubení intuice nám dovolí vstoupit do dalších neprobádaných míst, odhalit temná zákoutí a hluboké vody, ale i další magické dary, které máme v sobě. Tato brána zesílí naši schopnost soucítění a umožní nám podívat se na svět jinýma očima. Měli bychom si dát pozor na přecitlivělost a také se nenechat vtáhnout do problémů druhých. Díky této bráně budeme nejspíš mít dost práce sami na sobě.

13. 3. vstupuje planeta Uran do znamení Berana a bude zde pobývat příštích 7 let. Můžeme očekávat příliv nové vlny nadšení a inspirace, otevření a probuzení našich dalších částí a schopností, osvobození a také výrazný posun našeho vnímání, nový úsvit a nové začátky. Konečně do sebe začnou zapadat další části naší „životní skládanky“ a v mnoha oblastech chytíme druhý dech. Tam, kde to mnozí již vzdávali, zase začnou věřit. (Více na téma vstupu Urana do znamení Berana si můžete přečíst v článku od Ality Zaurak zde…)

Tato astrologická událost a následná brána Jarní rovnodennosti otevře dveře do úrovní, odkud na Zemi bude proudit nový příliv světla. Z těchto úrovní přicházejí „Platinové děti“(viz výše), které nesou v sobě celistvé vibrace platinové energie a většina z nich budou na Zemi poprvé.

Další energetickou bránu přinese Úplněk 19. 3. s Lunou v Panně a Sluncem v Rybách. Energie tohoto úplňku přináší možnost propojit analytické myšlení a uvažování s intuicí. Povznést se na vyšší úroveň a z pohledu této vyšší perspektivy nalézt odpovědi. Propojit hlavu a srdce. Tento úplněk je také velmi vhodný na zahájení ozdravné či detoxikační kúry. Cokoliv uděláme pro tělo se velmi rychle projeví na našem zdraví.

Nejvýznamnější energetickou bránou měsíce března je Jarní Rovnodennost 21. 3., kdy Slunce vstupuje do znamení Berana a zároveň Černá Luna konečně opouští znamení Ryb a také se přesouvá do Berana. Mělo by se nám v mnohém ulevit, povolí tlak a odejde mnoho nepříjemných pocitů. Brána Jarní Rovnodennosti je jednou z nejvýznamnějších a energeticky nejsilnějších bran roku 2011. Skrze ni bude na Zemi proudit nový příliv vysokovibračních tvořivých energií, které přinesou výrazný posun a „Nebeské vyrovnání“.  Planeta Země se posune na další vibrační úroveň a my s ní. Dojde k procesu „omlazení“, restartu a následnému vyrovnání.

Připravte se na rychlejší tempo, vše bude přicházet v rychlém sledu, události se budou svižně měnit a naše nálada také. To nás bude učit spoléhat se ještě více na svoji intuici a srdce, nezaobírat a nezdržovat se zbytečnými myšlenkami a být plně v přítomném okamžiku. Minulé zkušenosti nechte minulosti, vezměte si z nich poučení a vytvořte si nové a lepší – právě teď!

Jsme „Tvůrci“,  tempo tvoření je velmi rychlé a naše tvořivá energie má velkou sílu. Tvoříme si tedy vše, čemu dáme prostor ve své hlavě. Zkuste se někdy podívat, kolik procent našich myšlenek je pozitivních a kolik negativních. Kolik a jakých obrazů si vytvoříme? Čemu skutečně věříme?

Hodně lidí prožívá trápení a bolest, protože se většinou bereme moc vážně. Zkuste se dívat na svět kolem i sami na sebe trochu zlehka a s nadhledem. Ta úleva!

Některé naše vztahy jsou ještě o bojích, což Marsovské energie Berana mohou ještě více zdůraznit. Dejte si tedy pozor na své emoce. Někdy se událostmi a energiemi kolem sebe necháme stáhnout dolů, stojí nás to spoustu sil a energie, protože se ještě nedokážeme odpoutat od potřeby obhajovat svá stanoviska.  Pokud si včas neuvědomíme, že tato „bouře“ není naše, zasáhne nás její tlaková vlna a smete do hlubokých vod emocí. Dá to pak hodně práce dostat se zase zpět „na břeh“.

Tyto bouře můžeme bez úhony přežít jen v bezpečí svého srdce. Tady na nás nedosáhnou. Pokud zůstáváme na úrovni Ega, spláchnou nás hned první vlny.

Březen tedy přinese energii Nového Zrození a nový příliv nadšení, aktivity, nezávislosti a osvobození. Možná také zjistíme, jak úžasné je zbavit se starých přesvědčení a omezení, užívat si spontánnosti a „dětského“ údivu a pohledu na svět.  Zima už odchází i z našich životů a jaro ťuká na dveře. Roztančete znovu svoje srdce, oprašte své sny, zhluboka se nadechněte a pusťte se do Života!

 

 

Přeji vám nádherné březnové prožívání, nový příliv radosti a štěstí a srdce překypující láskou…

Z břehů Nové Země srdečně a s úsměvem zdraví Miriam

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 

Kupte si třeba bublifuk a obohaťte svět o nádherné duhové bubliny a spoustu zábavy a radosti. Možná po vás pár lidí bude divně pokukovat, ale za tu legraci to přece stojí. Já už mám pár dní nový a užívám si to:-)

 

Ujímáme se našich prostorů -Karen Bishop Křídla

4.4. 2010

Vítejte!

Jak se pevněji ukotvujeme v Zemi (nebo lépe řečeno, jak světlo začíná nabývat své nové moci a ujímá se svého místa jako právoplatný správce nové Země a reality), začínají se nám odhalovat zajímavé změny a scénáře.

Když nabýváme a spojujeme se s naší novou právoplatnou sílou, přináší to s sebou specifické vývojové stupně, z nichž se mnoho odkrývalo v posledních týdnech a budou se odkrývat i nadále. Nyní se nacházíme skutečně „tady“, na Zemi, jak jen to je možné, což znamená, že už nejsme více kdesi nahoře, vně, vyjmuti, distancovaní a v meditativním stavu. To, co se někteří z nás snažili vidět či zažít během meditací, má teď nastat zde, v realitě. Mnoho dalších dimenzí, jejichž existence se lišila skrze odlišné způsoby jejich dosahování, jsou nyní přítomny zde 24/7, neboť žijeme v nové vyšší vibrační realitě.

Takováto změna scény či dějiště obvykle začíná tím, že vnímáme nový a jiný smysl síly. V uplynulých časech se mnozí z nás mohli vzdát, aby dosáhli více světla nebo dokonce usilovali o to „sejít ze své cesty“ aby se spojili nebo k sobě přitáhli vyšší vibrační energie odněkud jinud. Nyní je vše ale zcela jinak. Psala jsem o této přicházející změně v mnoha svých posledních knihách a teď ji skutečně zažíváme, protož konečně nastal čas.

My jsme teď tím světlem. My jsme teď tou silou. Většina z nás se během Fáze I při procesu vzestupu vyvinula dostatečně na tolik, že už se déle nepotřebujeme podřizovat něčemu jinému, o čem by se nám mohlo zdát, že toho ví více, než my sami. Takto už nemusíme mít pocit, že naše ega přebírají kontrolu. Doufám, že toto všechno dává smysl. Ty duše, které během let prošly a zakusily nejintenzivnější proces vývojového růstu a expanze, se nyní budou cítit nejvíce ve vedení.

Takto už se také více nemusíme podřizovat nefyzickým, mimo-planetárním zdrojům. Ti z nás, kteří zakouší proces vzestupu, jsou dostatečně ctěni našimi předky (jež jsou si vědomi, že jsme se vtělili na tuto planetu za účelem vytvoření nové země, neboť pokračujeme s vývojem daleko za hranice našich předchůdců), takže nás nechávají na pokoji, pokud je nepožádáme. Vměšování se nebo diktování mimo-planetárních zdrojů není v souladu s nejvyšším řádem.

Jak jsme započali tento proces nabývání naší nové síly, začali jsme se velmi přirozeně zaplétat s nefyzickými přítomnostmi, které nám chtějí našeptávat do ucha, že my nemáme žádné právo či pověření být ve vedení nebo dokonce, že nevíme co děláme. Pohráváme-li si s našimi egy a důvěrou, mohou být tyto energie některými lidmi vyloženy jako temné síly, ale já jsem vždy věřila a zakusila tyto jevy jednoduše jako naše vlastní aspekty, které vycházejí na povrch, na své cestě ven a tudíž vznikají ze strachu ze svého zániku.

Kdykoliv se vyvíjíme a expandujeme, téměř vždy se setkáváme s temnotou. Jako kdyby se snažila na nás upnout a držet nás přivázané k tomu, kde už jsme jednou byli… jsou to jednoduše energie, které již déle nemohou být naší součástí, ani se na nás vázat, neboť nyní vibrujeme mnohem výše než ony. Stejné je to také se světlem. Když komunikujeme s nefyzickým světem, který je součástí vyššího řádu, jde jednoduše o komunikaci s našimi vlastními aspekty, které nejsme dosud připraveni přijmout a tudíž je umístíme vně ze sebe samých, dokud se nakonec nevyvineme natolik, že se stávají naší součástí. Co se týká temných energií, s těmi se setkáváme taktéž, ale v opačném směru. Tolik příznaků procesu přechodu! Skončí to vůbec někdy?

Takže pak, když se chopíme naší nové síly, se můžeme potýkat se záležitostmi týkajícími se našeho ega, neboť se jednoduše znovu vnitřně vyrovnáváme a přicházíme na naše skutečná, právoplatná místa. A my jsme si zcela jistě zasloužili právo ujmout se nyní řízení planety a našich prostorů.

Pak tedy může být příchod k naší moci spojen s péčí o sebe samé, vystavením si bezpečnějších hranic, přeorganizováním se do nového a odlišného prostoru a s postavením se na chvíli na první místo, neboť se připravujeme pro budoucí časy. V minulých Křídlech jsem odkazovala na mnoho energií, které se staraly jen sami o sebe, ale to není to samé k čemu odkazuji nyní.

Abychom ztělesnili svou novou sílu a nový prostor, potřebujeme je nastavit a zabezpečit. V tomto ohledu můžeme zjistit, že máme velmi jasno ohledně toho, co vpustíme do svého prostoru a co ne. Můžeme připravovat své finance a ujišťovat se, že se na prvním místě staráme sami o sebe a také že jsme skoncovali s podřizováním se potřebám druhých, jako jsme to mohli dělávat v uplynulých časech během Fáze I.

Během Fáze I, či do konce srpna 2009, jsme souhlasili napomáhat s povznášením planety na vyšší úroveň vědomí, tím že jsme se potýkali s mnoha temnými a hustějšími energiemi. Nyní je všechno zcela jinak. Protože naše role jsou nyní značně odlišné, než byly ve Fázi I, můžeme se nyní vidět, jak říkáme „už dost“ čemukoliv, co jsme mohli snášet v minulých časech. V tomto směru můžeme být skálopevně přesvědčeni, že se nacházíme v něčem novém a odlišném a můžeme zjistit, že si ochraňujeme své hranice více něž kdykoliv předtím… jak se pokoušíme ujistit, že naše nové prostory jsou nedotčené a čisté, ztělesňujíce po celou dobu energie nové reality a nových „nás“.

Takto tomu je proto, že nyní se nalézáme ve Fázi II, která zahrnuje vytváření nové reality a nikoliv nezbytně asistování a pomáhání druhým. Když máme v úmyslu vystavět nový svět, musíme být schopni věnovat se pouze tomu. Musíme pro sebe vytvořit takové prostory, které nás podpoří v uskutečňování našich potřeb a tužeb, abychom potom mohli dělat (a být) něco dalšího. Ano, mnoho z nás bude asistovat ostatním lidem, nacházejícím se na nižší úrovni pod námi (a zcela jistě se to bude týkat nastupujících přírodních katastrof), ale přijdeme na to, že v časech, jež mají přijít (a jak tomu ostatně vždy bylo) nemůžeme asistovat druhým, aniž bychom prvně pomohli sami sobě.

Fáze I procesu vzestupu vytvořila mnoho případů, kdy jsme zřetelně neměli žádnou jinou volbu, než setrvávat v situacích, ve kterých bychom raději nebyli. Na úrovni našich duší jsme jednoduše konali svoji práci zvyšováním vibrací planety země skrze sami sebe. Nyní se dostaneme vlastně v každém směru na první místo. Je to součást nabývání naší nové síly.

Když byla má dcera těhotná se svými dvojčaty (kterým budou v červnu dva roky), nahlédla jsem na jejich energii, abych viděla, jací budou. Každá generace nebo série duší, přicházejících na naši planetu, přichází s určitým nedotčeným posláním a účelem. Tyto nejnovější duše disponují některými velmi odlišnými energiemi. Jsou to velmi neoblomné a mocné bytosti. Nezastaví se před ničím, aby dostali to, co chtějí. Oni vědí, jak má nová realita vypadat a mají silný záměr se „probít“, neochvějní ohledně toho co přišli vykonat. Oni nebudou zvikláni… jsou to vskutku silné bytosti.

Během mé poslední návštěvy se moje vnoučata stala posedlá získáváním nových golfových holí, přesně jako jejich starší bratr. Naštěstí jsme v obchodním domě nalezli nějaké plastikové hole a chlapci se s nimi pak koupali, spali s nimi, jezdili s nimi v autě a používali je jako své „nástroje“ po celou dobu, co jsem byla přítomna. Jednoho dne, když jsem seděla na pohovce, mě Salomon svou holí prudce a mocně udeřil do čela. Docela omráčená jsem začala slzet, jak mi hlava začínala natékat. Když mě děti uviděly rozrušenou a zraněnou, okamžitě běžely ke svým postýlkám a vrátily se, pokládajíce mi své peřinky do klína, jak láskyplně tíhly k mé situaci.

Toto je energie nových duší. Velmi mocná, agresivní, aktivní a prudká, ale stejnou měrou mají nové duše také otevřená srdce, takže neváhají poskytovat lásku a péči. Tuto stejnou energii do sebe nyní včleňujeme i my sami. Když se vyvíjíme ke sjednocení s energiemi nové Země, ať už právě zažíváme kterýkoliv stupeň, vždy se „stáváme“ těmi energiemi, ve kterých sídlíme. Každá série nově příchozích duší odpovídá nejnovější zemské energii, a pro nás platí, že se do těchto stavů přirozeně vyvineme také. Takto přicházíme na Zem jako specifický druh duše, ale vždy se transformujeme do nejnovějšího modelu. Můžeme nyní cítit potřebu dožadovat se v sobě zcela nové síly, ale stále pro nás bude snadné otevřít svá srdce, když bude potřeba a za vhodných situací (ne v situacích, kdy jsme využíváni). Nová srdeční energie ví kdy se má otevřít a kdy zůstat zavřená.

Odkrývá se nám ještě jeden scénář. Jsou zde ještě vskutku energie, které sídlí ve vrstvě Země II, nebo jsou spíše stále kolem nás, nevidíce celý obraz, či že zde skutečně existuje celek. I přesto, že mnoho z nás může v současnosti zaujímat pozici pečování o sebe samé či pokládání nových základů a způsobů bytí, jde o dočasnou situaci, vyvolanou příchodem březnové rovnodennosti a novou, relativně stabilní rovinou, kterou jsme doposud vytvořili.

Takže, ačkoli mnozí z nás se nyní starají sami o sebe a své potřeby, nacházíme se v této fázi jen abychom později mohli být silní a připravení napomáhat ostatním, když je to potřebné a také abychom začali s tvořením nové planety Země. Jsou zde i jiní, kteří vycházejí z jiného postoje. Tyto duše se ještě neprobudily a nevyvinuly. Starají se o své vlastní potřeby a budou v tom i nadále pokračovat, protože vycházejí ze strachu. Neví jak jednat s ostatními, aby se setkávaly „uprostřed“, viděly a braly na vědomí potřeby lidí kolem sebe, a nerozumí, že zde existuje „celek“, ne pouze samostatné „já“.

Když se setkáváme s těmito dušemi, může to pro nás být náročné, ale je o nás postaráno zázračnými způsoby a jsme vedeni přesně k těm správným situacím a změnám, takže už se déle nepotřebujeme sdružovat a spojovat s těmito druhy energií. Po mnoho uplynulých týdnů mi právě taková energie naznačovala, že „si beru věci osobně“, když jsem hlasitě zaprotestovala v určité situaci. Horlivě jsem nesouhlasila. Pro mne je to otázka poctivosti a lidské slušnosti, kromě otázky blaha této planety a společné týmové práce, zatímco zvažujeme potřeby každého zahrnutého jedince. Nedávno jsem obdržela dopis od ženy, která zažila stejnou zkušenost.

Zdá se téměř obtížné vzpomenout si na dny, kdy jsme se nacházeli hluboko v přechodném období, zdánlivě s ničím, k čemu bychom se mohli připojit, a s pocitem, že jsme zcela ztraceni. S každým zemským posunem se plněji propojujeme, jak se každá jednotlivá energie upravuje a slaďuje s novými energiemi nové Země. Před mnoha dny mi můj mimo-planetární přítel odhalil, že zde bude řada dalších mocných zemětřesení, jež napříště dorazí do oblasti Baja California a jak se každá oblast, kde působí toto zemětřesení, vyladí a upraví, tyto záchvěvy budou soustavně postupovat vzhůru do Jižní Kalifornie. Dnes Baja California zažila zemětřesení o 6.9 stupně Richterovy škály (od aktualizování na 7,2), jak naše Země pokračuje v procesu přípravy na nové energie. My budeme jako vždy v kterýkoliv okamžik přesně tam, kde potřebujeme být, neboť každý z nás má v sobě úžasné vnitřní barometry a přítomnost vyššího uvědomění, i v okamžicích na našich podvědomých úrovních.

Jak se naše nové prostory stávají více celistvé, stejně tak se stává i naše zcela nová síla…jak začínáme nový vzrušující pobyt v námi nově stvořené realitě.

Se spoustou lásky a vděčnosti

Karenhttp://www.emergingearthangels.com/
Do češtiny z originálu přeložila Isobel Z. Tento článek může být jakkoliv šířen a reprodukován, pokud je připojena tato poznámka.

Karen Bishop - Křídla-Prázdná schránka
13. března 2010


Vítejte!
Poslední dobou se objevovala zajímavá všehochuť manifestací, avšak v těchto nepředvídatelných časech jsme zažili, že můžeme být každý den překvapeni, co nám daný den přinese, co se bude dít a jak budou věci následovat.
Minulý víkend jsem byla navštívit rodinu, takže jsem se na chvíli vrátila zpátky. Zemětřesení v Chile vyvolalo zajímavé věci, neboť bylo vskutku mohutné. Hluboko v nitru Země způsobilo masivní posuny. Země se připravuje a vylaďuje pro nové energie, a toto zemětřesení bylo prvním projevem tohoto procesu.
Vzhledem k tomu že bylo mohutné a hluboké, mohlo být pocítěno zvláštními a zajímavými způsoby. V základě otřáslo enegiemi a přesunulo věci na hluboké úrovni. Mnoho se posunulo sem a tam. Mě to umožnilo zažít dům plný nefyzické energie, která dorazila do mého domova. Duchovní energie přátel a známých lidí z minulosti, spolu s duchovními energiemi lidí, které mám potkat, tu byli všichni na „jedné velké párty“. Všichni byli vtahování do stejného prostoru, nehledě na to, ve které dimenzionální realitě právě teď sídlí. Mohli jsme se setkat s ostatními ve stavu snění během spánku, spojit se s těmi, kdo odešli, a dokonce se spojit s těmi, které jsme nechali za sebou.
Když energie tlačí tak velmi silně a jsou tak velmi intenzivní (jak tomu bylo při procesu oddělování v září a po té), všechno je zpřeházeno sem a tam, a my se spojujeme s dušemi, se kterými se naše cesty odchýlily, když se duchovní hierarchie dávala dohromady (usazování se na určitých dimenzionálních příčkách). Zemětřesení v Chile způsobilo taktéž tento efekt. Takže z tohoto důvodu můžeme cítit ostatní v našem prostoru, aniž bychom znali důvod.
Jak už mnoho z nás cítí, následuje po zemětřesení řetězová reakce. Musí dojít k restrukturalizaci uvnitř Země, za účelem udržení nové reality a nového světa. Chilské zemětřesení a následné otřesy v této lokalitě rozpohybovalo energie a to jsme mohli cítit různými způsoby. Mohli jsme se cítit nepřirozeně činní bez zjevného důvodu po tak dlouhé době nečinnosti. Mohli jsme se přistihnout při dodělávání věcí, jako kdybychom se připravovali a nebo jsme prostě dávali věci do pořádku, abychom sami sebe na chvíli udrželi. Mohli jsme cítit energie, které nás podporují v uzemnění nebo k vytvoření prostoru, ve kterém je nám dobře. Mohli jsme se cítit, jako bychom se stěhovali do nového energetického prostoru, avšak nijak blíže specifikovaného. A mohli jsme zakoušet nový pocit uzemnění, spojení a novou sílu v nás.
Jak Země dělá tyto postupné změny ve své struktuře, máme se k čemu více uzemnit, a tedy můžeme cítit sami sebe mnohem snadněji, můžeme se cítit více doma, mnohem mírumilovněji a radostněji, jak se mnohem pevněji ukotvujeme v Nové Zemi. Naše schopnosti zhmotňování a manifestace se také mohou zesílit. S každou další změnou Země a následným vyrovnáním, se postupně budeme cítit více posíleni a více spojeni.
Tato zemětřesení nebo restrukturalizační události se vyskytují v určitých intervalech. Vyskytnou se, srovnáme se se Zemí, přizpůsobíme a usadíme se, a pak je proces pro každou událost dokončen. A následně zakoušíme další. Nezakusíme změnu Nové Země, dokud ta primární nedokončí to, co přišla stvořit (= Matka Zem musí dokončit zkušenosti které jsou jí předepsány pro vstup do 5. dimenze pozn. překladatele).
Posledních pár týdnů se stalo normou, že jsme mohli zažívat pocity bytí mimo prostor. Pocity ztracenosti, neúčasti, neorganizovanosti, nepřítomnosti a nebo jako bychom byli pouhým náčrtem našeho pravého já, byli také normou. Mohli jsme se cítit, jako by v našem těle nebyl nikdo doma nebo jako by nebyl nikdo, kdo by nás vedl. Ztráceli jsme rozum nebo snad sami sebe? Zapomněli jsme, kdo vlastně jsme? Divili jsme se, kdo jsme? Divili jsme se, kde jsme? Je ztráta mysli součást tohoto neustále postupujícího zvláštního procesu vstupu do nové reality? Můžeme se divit: Kdo jsem teď? A kam jsem se poděl? Vidí mě snad někdo? Cítím se jako prázdná schránka.
Když ještě není mnoho, do čeho bychom se ukotvili, můžeme mít pocit, že jsme zůstali viset někde mezi. Toto vždy vytvoří stav zranitelnosti. A nyní, když je naší podstatou opravdu jen duchovní energie, můžeme cítit, že se naše duchovní energie prostě vznáší okolo našich těl v časech přechodů. Toto může způsobit pocity prázdnoty, zmatenosti a pocity „klesání“ do našich těl na pokraji probuzení nebo meditace, a zároveň s pocity propadání, jako když upadáme do spánku…je to jako bychom padali do velmi hluboké propasti a nikdy bychom se už nemohli vrátit. Jsme přemísťováni ze staré Zemské reality, jak dochází k pokračování v její masivní restrukturalizaci, abychom nebyli příliš stresováni nebo traumatizováni.
A ještě k tomu, zároveň jak se vyvíjíme, jako bychom vyhodili z okna naši schopnost skloňování, zhoršuje se naše gramatika a téměř jako bychom nebyli schopni zapamatovat si slova nebo významy věcí. Můžeme se na něco dívat nebo s někým konverzovat a úplně vypadnout z kontextu. V mých dřívějších letech jsem prospívala v hláskování a milovala jsem vědomosti o gramatice…zbožňovala jsem to. Nyní pravidelně dostávám dopisy od mých čtenářů, kteří mi opravují mé hláskování a gramatiku. Někdy přemýšlím, jak dát dohromady větu. Avšak zároveň s touto neschopností komunikovat způsobem, jak jsme to dělali dříve a s tím, že si nepamatuji významy věcí, přichází zvláštní apatie. Naše staré způsoby komunikace jsou nešikovné, těžké, spotřebovávající čas a příliš hutné. Také se tak pomalu přibližujeme k cestě telepatické komunikace a čiré energie. Toto je důvod proč nás zvuk a emoce ovlivňují tak hluboce spolu s energiemi srdce.
To, že jsme odloučeni za účelem oddělení od restrukturalizace země, ať už je to odloučení od mas a nebo jednoduše od společnosti celkově, nám přináší i výhody. Pobyt v našem vlastním prostoru může vytvořit krásné stavy potěšení a klidu. Naše nové posvátné prostory jsou vskutku úžasné, a nyní, když jsme ve výše vibrujících energiích, můžeme velmi snadno brouzdat v naší nové realitě, pokud si to zvolíme. Vytváření nové reality začíná nejprve v malých prostorech a postupně se rozšiřuje ven. Tímto způsobem můžeme být relativně nedotknuti tím, co se děje se zbytkem planety, když se rozhodneme nějakým způsobem „odpojit“. Když jsem minulý víkend navštívila svoji dceru a vnoučata, neměli jsme televizi ani internet. Byli jsme v našem vlastním světě a nevěděli jsme, co se děje jinde. Nacházeli jsme se v našem malém světě a to stejné prožívám i u sebe doma.
Část příprav pro novou realitu zahrnuje přípravu nás samotných. Když máme v úmyslu naplňovat touhy našeho srdce a vášně naší duše, je nutné, abychom se sami cítili v pohodě. V tomto případě můžeme pociťovat nerovnováhu vyvolanou naším egem, které se snaží útočit ve snaze o vyrovnání. Pocity typu, že nemáme žádnou kontrolu ani právo dělat to, co chceme, pramení pouze s přílišného odevzdání se Zdroji energie, a nebo dokonce můžeme mít pocit, že jsme zpátky ve starých rolích, kde se zdálo, že nemáme možnost svobodné volby. Příliš malé ego není až tak odlišné od příliš velkého ega. Za posledních 10 let jsme se tak vyvinuli a už můžeme nyní cítit, že je v pořádku převzít řízení našeho vlastního života, když se tak rozhodneme. Zdá se, že je tu vždycky ta tenká čára, které odděluje - být až příliš sám sebou nebo nebýt sám sebou dostatečně. Avšak jak se učíme orientovat v těchto nových vodách nové reality, všechno se stává mnohem průzračnější. Můžeme se cítit prázdní a ne příliš přítomní, avšak jakmile se více a více připojujeme, začneme pomalu ztělesňovat novou sílu a mnohem vyšší spojení s naším pravým a autentickým Já.
Jak zůstáváme částečně odděleni od starého světa, můžeme pozorovat, jak se mění. Mnozí se nyní ptají a to ti, kteří se nikdy neptali. Mnozí dělají náhlé a masivní změny v sobě samých a stávají se novými lidmi. Mnozí začínají zachycovat, že je něco ve vzduchu. Takto to bylo zamýšleno před oddělením světů. To, v co jsme doufali ve Fázi I se nyní děje teď, když jsme v Zemi II, kde se věci rozvijí v krásných a vysokých vibracích.
Zázraky se stávají a pro mnohé velmi rychle a nevysvětlitelnými cestami. Toto jsou nyní energie, ve kterých sídlíme. Děláme neuvěřitelný pokrok ve dosahování nových míst, o kterých jsme snili v předešlých měsících. Věci postupují a rozvíjejí se jako nikdy předtím, když se rozhodneme to tak vidět.
Jak se planeta pohybuje kupředu v tomto procesu restrukturalizace, tak se budeme pohybovat i my, a tak i zbytek vesmíru.
V láskou a vděčností
Karen Bishop

Překlad Václav Kuchař. Pro
www.vnitrnibohyne.cz upravila Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Nová Karin – KŘÍDLA: Pustina a vlna Světla - 16.2. 2010
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cisloclanku=2010020021
Byli jsme nejen odstranění z velké části minulého nebo spíše „odděleného“, ale ocitli jsme se také jakoby na „pustině“. Přineslo nám to pocity prázdnoty, oddělenosti, můžeme být jakoby „dutí“ nebo nás postihla jakási ztráta identity.


Nyní jsme připravováni přijmout opravdu velkou vlnu Světla. Toto Světlo pročistí celou planetu a vytvoří mnoho změn… pro vytvoření planety, která žije mnohem více v souladu se světlem a vyššími úrovněmi bytí. Pocit prázdnoty je pak částí přípravy pro pozdější naplnění naší duše začínající novou realitou.

Můžeme přijít domů a náhle pocítit, že je náš dům až příliš prázdný. Můžeme náhle zjistit, že nejsme rádi o samotě. Můžeme najít sebe, že nevidíme žádný rozumný důvod pro to jíst. Můžeme v sobě objevit pocit neobvyklého napětí nebo přinejmenším nepokoje. Můžeme shledávat jako obtížné začínat nové projekty nebo dokončit starší. Může dokonce cítit, že čekáme na něco velkého, ale nejsme si jistí na co. Můžeme se také přistihnout spícími po náhlé únavě během této doby, kdy se připravujeme přijmout do sebe světlo v mnoha podobách. 

Tato nová vlna světla, která se přes nás brzo převalí, s sebou přinese mnohem více nové prosluněné krajiny. To očistí planetu. Věci se posunují sem a tam a odsunují dávné usazeniny, aby se nové mohlo již konečně usadit a zakotvit. Tato nová vlna Světla změní věci navždy.

Tohle vše znamená, že žijeme na samém počátku Nové reality. Reality, o které jsme možná zatím jen snili v našich nejušlechtilejších snech.

Může mít pocit, že jsme něčím "konfrontováni", ale neuvědomujeme si, co by to mohlo být. To, co tohle způsobuje, je minulý svět. Právě z něho odcházíme a pocíťujeme rozdíl.

Mnoho z nás již nepotřebuje dále opakovaně prožívat staré zkušenosti.

Tato nová vlna Světla přinese změnu, nový způsob žití na Zemi 2. Vytvoří společnost plnou srdečnosti. Uvědomíme, co je opravdu a skutečně důležité, odložíme stranou staré pocity odloučení a odsuzování nebo i dřívější vášně pro marné věci a poznáme, že jsme bratry a sestrami. 

Tato nová vlna Světla spojí ty, kdo se spolu utkávali v mnoha různých arénách osudu. Světlo prosvítí a odhalí tajemství opravdových vztahů. Potom Světlo ukáže sílu nové Jednoty a vzájemnosti všech v pravdě a spravedlnosti.

Spojíme se sílou našich srdcí, a to až někdy do té míry, že místy nebudeme rozumět, jak je to najednoou možné. Tato vlna Světla přinese poznání, že „osud máme pouze ve svých rukou". Naše božství bude obnovené. Budeme připojeni k Pravdě a spravedlnosti.

Budeme žít jako spravedliví správcové naší planety Země a budeme láskyplně umístěni na požehnaná místa. Tam se pak budou plnit naše přání a přijdou „dny plné štědrosti".

Naše sny se stanou realitou, do které se budeme s radostí probouzet. 

Pocity prázdnoty, odcizení, nepokoje, samoty nebo odpojení jsou pocity, které nás doprovázejí, když vstupujeme do nových dveří. Ano, už jen čekáme, než se dveře dokořán otevřou... 

... a ocitneme se v dlouho očekávaném čase...

S láskou a vděčností
Karin
 
translation 2010 by Sanny
1  
2  
3  
4  
5  
6  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.