Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

Osudový partner aneb proč nám přichází do života

Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu ... Nekráčej za mnou,  možná tě nedokážu vést ... Kráčej vedle mě a buď můj přítel.      

Někdo se mě zeptal, zda existuje člověk, se kterým je nám osudem dáno  žít celý život. Přišla tato odpověď z vesmíru: 

Ten, koho potkáte vás učí a když pochopíte, odchází. Není tam natrvalo  a záleží jen na vás, zda ho budete chtít mít a držet se starého, či  pojmete něco nového. Vše je o učení. Takže se nedá říci, že některý  vztah je trvalý. Je to o mně, zda chci, aby byl trvalý nebo chci, aby  se změnil v přátelství. Vše je v prožitku touhy člověka a podle toho  se mu mění svět. Čím více opouští sny a touhy, tím více si vystačí sám  a neprahne po přízni toho druhého.    Každý hledáme v životě toho "pravého partnera.".Ptáme se: "Kdy už  přijde ten pravý?" Chceme spojit svůj život s někým, s kým se shodneme  úplně ve všem a bude nám připadat jako součást nás samých. Ale kdo to  vlastně ten pravý partner je? Většinou to bývá naše osudová láska. 

Pokud zůstaneme s člověkem, kterého milujeme tak dlouho, až naše srdce  je natolik zlomené, že spíše začneme toho druhého nenávidět, jsme  schopni se uzdravit. Naše srdce, aby se mohlo uzdravit, musí být  tolikrát zraněno, že už mu to ani nevadí. Už ví, že to lepší nebude. Pak teprve člověk může dojít k uvědomění a nalézt nový životní směr k  sobě. Říkáme si: "Proč mě můj partner zraňuje, když ho tolik miluji?" Ale on  vás nezraňuje, vy se zraňujete sami. Vše, co vás zraňuje, jsou jen vaše témata, která nemáte zpracována a tato druhá polovina vás samých,  vám přišla vaše stíny ukázat a učit vás s nimi zacházet. Takže osudový  partner nás může hodně naučit a většinou na něho vzpomínáme jako na  člověka, který nám dal velkou lekci.      

Žádná duše není špatná, každá se jen učí. Vesmír mě stále upozorňoval  na to, že se budu muset s tímto člověkem rozloučit, protože každý máme  jinou cestu. On musí ještě probouzet další duše a i já musím učit  další duše, každý však jiným způsobem. On v podvědomí cítil, že mi  bude muset ublížit a i když se tomu rozumově bránil, stejně ta situace  nastala a já zase i když se mi nechtělo, musela jsem touto situací  projít. Učení pro nás pro oba.Osudový partner přichází hlavně proto, aby nás naučil rovnováze rozumu  a citu, nezávislosti, mít se ráda a prostě u každého, aby odkryl to,  co ještě neumí a co se má naučit, aby byl celistvý. Takže osudový  partner je opravdu naší druhou polovinou, ale tou stinnou. Odkrývá  ještě naše stíny, strachy, závislosti.      

Jsou to většinou osudové vztahy z minulosti a vztahy, na kterých se  daní jedinci domluvili ještě před vstupem na tento svět. Jeden řekl  tomu druhému:   "Tohle se máš ještě naučit, tak já přijdu a pomůžu ti s tím." A když  se to naučíme, většinou tento osudový partner odchází nebo zůstaneme  jen dobrými přáteli. Smyslem toho všeho je, abychom našli ne toho pravého partnera - tu  druhou polovičku, ale abychom našli sami sebe, svou druhou polovinu.  Když se v nás konečně spojí cit a rozum, jsme v harmonii a rovnováze,  nemáme zapotřebí hledat někoho k sobě, neboť my jsme spokojení sami se  sebou, my se máme rádi a nepotřebujeme nikoho, aby nám ke spokojenosti  mazal med okolo úst, dokazoval nám, jak nás miluje, kupoval si nás  dárky a byl nám oporou.      

 

Vše, co hledáme, máme v sobě.

 V životě hledáme tuto druhou polovinu sebe mimo sebe a proto ji v  žádném vztahu nemůžeme nalézt. Teprve, když toto pochopíme, můžeme být  šťastni.

 

Zdenka Blechová-Osudový partner aneb proč nám přichází do života.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.