Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

AVATAR

Tak i já se mohu zařadit mezi ty, kteří viděli film Avatar... Měla jsem rozporuplné pocity po přečetní recenzí, kde ho jedni vychvalovali a druzí haněli.Já jsem ovšem nadšená a troufám si říci, že jsem po jeho shlédnutí někdo jiný.Už nikdy nebudu ta Martina ,kterou jsem byla před tím ,než jsem film Avatar ,,Zřela"...Každý si v něm najdeme to,co nám je nejbližší...I já našla.

Souznění s přírodou,s květinami, se zvířaty,energiemi všeho,s ostatními lidmi,sami se sebou...i my přece umíme a chceme uctívat a milovat Matku Zemi ve filmu představovanou Bohyní Eywou...i my máme schopnost lásky a harmonie.

Je mi úžasně, když si vzpomenu na ,,semena posvátného stromu" tolik mi připomínající Anděly.Běhá mi mráz po těle, když mi v hlavě probíhají věty z filmu...Celý život jsem toužil po něčem, za co stojí za to se porvat...Jednoho dne se člověk musí Probudit...A srdce se usmívá a zároveň pláče , když před sebou vidím ,,copánek" spojující živé bytosti,předky i samotnou Matku Přírodu navzájem.

Závěrečná scéna vyzařuje tolik síly...vidím domorodé lidi kmene Na´vi v souznění a harmonii sami se sebou, se všemi bytostmi a s láskou provázející člověka na cestě k naplnění jeho prázdné nádoby a zbavení se šílenství...(slova šamanky),jímž je míněn materialimus a nesoulad s Vesmírem a Matkou Zemí.Nejde jen o sci-fi film o nečem v daleké budoucnosti,v jiném světě.Jde i o naši planetu,o nás a naše děti,o naší Matku Zemi a já jsem šťastná za to, že okolo sebe mám stále víc lidí, kteří toto chápou již řadu let a svojí duší se propojují s Bohyní Matkou,harmoniují mužský a ženský princip okolo nás a v nás.

 

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.