Sdílení Susila

Stránky o léčení duše i těla, miminkách a kojení

Homepage

Dnes jsem se dozvěděla,že začátkem letošního roku zemřela náhle paní Dobra Bednářová ze známého ezoterického knihkupectví ,,Knihy Dobra" v Celetné ulici v Praze.Nedá mi to nevzpomenout si...

Před několika hodně lety,kdy jsem neprožívala právě nejšťastnější období svého života,kdy jsem nevěděla kudy kam,kudy povede můj život,co dál...utápěla jsem se v sebelítosti a depresích,a ani mne  nenapadla myšlenka(nebo možná se jen mihla kolem mne),že svůj život si tvoříme sami.Teď mi to připadá jako věc,kterou snad ví každý,ale není tomu tak a mne to tehdy ani nanapadlo.Jistě ne náhodou moje kroky jednou došly až právě k tomuto knihkupectví.O čakrách jsem věděla jen to,že je to nějaký východní výraz,a že podle automatické kresby jedné paní je nemám zrovna v pořádku.Sice jsem nevěděla moc o čem mluví,ale to slovo čakra mi zůstalo v hlavě.

Když jsem vešla po schodech nahoru,vlítla na mne jakási žena, která se mi zdála trochu ,,mimo". Paní Dobra. Na můj nesmělý dotaz mi ukázala několik knih,vnutila mi několik kamenů(pamatuji si hlavně ametyst) a  říkala věci,kterým jsem nerozumněla.Nevím,nikdy jsem nevstřebala úplně její energie,ale její knihkupectví mi pomohlo poposrčit se někam,odkud bych se již vrátit nechtěla. Stala jsem se každotýdenním hostem jejího království.

Děkuji za tuhle synchronicitu,děkuji za ty chvíle,které jsem tam trávila u listování v úžasných knihách,které jsem si většinou nesla domů a četla jsem je již cestou na metro.Děkuji paní Dobro,Andělé s Vámi.

 

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.